Objevte novou řadu traktorů DEUTZ-FAHR 5 Keyline
Dnes je 15.7. – svátek slaví Jindřich

Aktuality na téma „Pneumatiky“

Téma „Pneumatiky“ – třídění:

Continental rozšiřuje portugalskou továrnu v Lousado

(28.6.2019) Continental, výrobce pneumatik, podniká další krok na cestě k růstu. S celkovou investicí ve výši více než 100 milionů eur rozšiřuje své výrobní linky ve španělském Lousadu. Nová výrobní kapacita bude použita pro výrobu radiálních stavebních pneumatik o…

Pneumatiky Vredestein budou dostupné u nových teleskopických manipulátorů Manitou

(12.6.2019) Teleskopické manipulátory Manitou se staly nejnovějšími produkty, které mohou být z továrny vybaveny pneumatikami Vredestein. Od dubna jsou dodávány manipulátory s radiálními pneumatikami z agro-průmyslového sortimentu Vredestein Endurion.

BKT otevírá nové sídlo a plánuje výrobu v USA

(19.4.2019) Indický výrobce pneumatik BKT otevřel nové evropské sídlo v Seregnu nedaleko Milána. Hlavní sídlo si zachovalo stejnou adresu, ale bylo kompletně zrekonstruováno. Byla zahájena též výstavba první továrny mimo Indii – v Americe.

BKT oznamuje výstavbu nového výrobního závodu na pneumatiky v USA

(5.12.2018) Indická společnost Balkrishna Industries Limited (BKT), která se zabývá výrobou pneumatik, chce postavit nový výrobní závod na terénní pneumatiky. Výrobní závod má stát na americké půdě. Byl by tak prvním výrobním závodem BKT mimo Indii.

Jako první budou mít ve výbavě nové zemědělské pláště Continental traktory Valtra

(26.9.2018) Continental a výrobce zemědělské techniky Valtra oznamují svoji budoucí spolupráci. Série A od finského dodavatele zemědělské techniky bude od října dostupná na pneumatikách Continental Tractor70 a Tractor85.

Mitas v USA zopakuje svůj slavný kousek s plovoucími pneumatikami

(4.8.2018) V roce 2016 se v Nizozemsku uskutečnil experiment se čtyřtunovým traktorem Claas Axos 320 s obřími plášti Mitas, které traktor nadnášely na hladině jezera. Stejný kousek chce Mitas, člen skupiny Trelleborg, ukázat i na výstavně Farm Progress Show 28. až…

Trelleborg otevírá nové logistické centrum

(10.7.2018) Gigant na výrobu pneumatik, švédský Trelleborg, otevírá nové logistické centrum v Evergemu (Belgie). Z tohoto centra bude Trelleborg dodávat pneumatiky všem zákazníkům v Evropě. Sklad bude sčítat téměř 70 000 kusů pneumatik.

Continental odhaluje jméno nové série zemědělských pneumatik

(6.3.2018) Continental rozšiřuje portfolio radiálních plášťů pro zemědělskou techniku. Společnost též zveřejnila nové názvosloví pro jednotlivé pneumatiky.

Michelin vyvíjí nový systém řízení tlaku v pneumatikách

(7.12.2017) Zen@Terra je speciální název pro nový systém řízení tlaku v pneumatikách během jízdy, který bude na trhu někdy příští rok. Přesné datum ještě není známo. Jedná se o jednoduchý, automatický systém navržený tak, aby vyhovoval potřebám zemědělců, kteří…

Mitas PneuTrac je mrtev. Ať žije Trelleborg PneuTrac

(8.11.2017) Trelleborg na Agritechnice v Hannoveru ukáže pneumatiku PneuTrac pod vlastní značkou. Speciální pneumatika byla vyvinuta výrobcem Mitas. Firmu Mitas však švédský Trelleborg před dvěma lety převzal.

Těžké stroje na expedici v extrémních podmínkách jezera Bajkal

(15.6.2017) Mitas, člen skupiny Trelleborg, ve spolupráci s ruským výrobcem zemědělské techniky Rostselmash podpořil iniciativu, která měla za cíl upozornit na unikátní ekosystém jezera Bajkal. Společnosti Rostselmash a Mitas v březnu 2017 na březích zamrzlého…

Aplikace pro výpočet tlaku v pneumatikách bude zdarma

(2.12.2016) Michelin uvádí na trh bezplatnou aplikaci pro chytré telefony, která vypočítá tlak v pneumatikách traktorů v reálných podmínkách. Poskytne zemědělcům důležitou informaci o adekvátním tlaku v pneumatikách.

Mitas Premium nahradí značku Continental

(2.12.2016) Firma Mitas zavedla novou značku - Mitas Premium, která nahradí všechny značkové pneumatiky Continental na nově vyrobených strojích od výrobců zemědělské techniky od počátku roku 2015.