Agromex - Největší distributor zemědělské techniky v ČR
Dnes je 23.4. – svátek slaví Vojtěch

Články na Agroportal24h.cz

Úspěšná série s mnoha inovacemi

(10.10.2017) Traktory řady John Deere 5M patří mezi nejprodávanější stroje v Evropě. Splňují požadavky zákazníků - od chovatelů, farmářů až po speciální provoz. Traktory dostaly inovace v podobě lepšího pohodlí, výkonnosti a zvýšila se jejich efektivita.

Určování hloubky setí na základě naměřených údajů v půdě v reálném čase

(9.10.2017) Köckerling na veletrhu Agritechnica 2017 v Hannoveru ve spolupráci se společností Geoprospectors představí systém, který určuje hloubku setí na základě naměřených údajů v půdě v reálném čase.

Lemken a jeho vychytávky. Co ukáže na Agritechnice?

(9.10.2017) Do Agritechniky zbývá měsíc a firmy už nyní ukazují novinky. Do takových firem nyní patří i Lemken. V tomto článku zmíníme několik jeho inovací.

AGCO roky testuje šestikolovou mlátičku. Má být lepší než pásová verze

(7.10.2017) V Dánském vývojovém oddělení AGCO již několik let probíhají experimenty se sklízecí mlátičkou, respektive jejím podvozkem, který neznáme z žádných jiných dosavadních mlátiček. Vývojové oddělení se nachází v budovách, kde se dříve sklízecí mlátičky…

Goodyear představil největší pneumatiku na trhu, nahradí dvojmontáže

(5.10.2017) Goodyear opět ukázal největší pneumatiku na trhu. Pneumatika je navržena pro vysoce výkonné traktory a má nahradit dvojmontáže.

Unimog: všestranný nosič nářadí schopný jízdy rychlostí 90 km/h

(5.10.2017) Unimog působí jako UFO ve světě zemědělské techniky. A to i přesto, že byl původně pro zemědělství vyvinut. Za desítky let co je na trhu si však našel cestu převážně v jiných oborech, jako je například armáda. Jeho původní poslání, však do současnosti…

AVR ukáže v Hannoveru malý sklízeč brambor, který má snížit náklady

(5.10.2017) Ještě před veletrhem Agritechnica 2017 ukázal belgický výrobce strojů AVR nový dvouřádkový bramborový kombajn - stroj s pevnou konstrukcí, který zajišťuje šetrnou sklizeň brambor. Spirit 5200 je speciálně vyvinut pro pěstitele brambor, kteří chtějí…

Ještě vyšší pohodlí, výkonnost a spolehlivost

(4.10.2017) Firma John Deere oznámila přestavení několika nových funkcí samochodných řezaček řady 8000 pro zvýšení pohodlí obsluhy a zvýšení produktivity.

Nový New Holland T4S nabízí mechanickou jednoduchost

(2.10.2017) New Holland představuje nové traktory řady T4S. Jejich hlavním cílem je nabídnout komfort a mechanickou jednoduchost.

Sampo představilo nové modely Comia s důrazem na pohodlí

(29.9.2017) Finské sklízecí mlátičky Sampo Rosenlew jsou v našem kraji známé jako plnohodnotné náhrady za dosluhující sklízecí mlátičky soukromých zemědělců, často výrobního data z minulého století. Mlátičky Sampo totiž nabízí mimo jiné jednoduchost a spolehlivost.…

Nová generace speciálů nabízí širokou škálu možností konfigurace

(28.9.2017) Massey Ferguson, člen korporace AGCO, představí na veletrhu Agritechnica 2017 nové traktorové speciály do sadů a vinic.

Z 25 šlapala jako hodinky, říká Martin Havelka, který s traktorem pokořil nejvyšší bod rakouské vysokohorské silnice

(27.9.2017) „Zetorový“ nadšenec Martin Havelka má za sebou svůj další výjezd na rakouskou Großglocknerstraße, nejvýše položenou silnici v Evropě. Se svým ZETOREM Z 25 to zvládl v rámci každoroční akce Traktor WM 2017, která probíhala od 14. do 17. 9. 2017. Tento…

10 zásadních novinek Amazone. Počítá se s rozšířenou realitou, už žádný mechanik na poli

(27.9.2017) Tradičně Amazone zaplaví veletrh Agritechnica 2017 množstvím novinek. Letos ukáže 26 nových produktů. Zde je výběr těch nejzajímavějších, které si na stánku nemůžete nechat ujít.