Objevte novou řadu traktorů DEUTZ-FAHR 5 Keyline
Dnes je 14.7. – svátek slaví Karolína

Traktory Case IH Puma 140 – 175 pro rok 2022 prošly modernizací. Co nového nabídnou?

Zveřejněno: 15. 12. 2021

Traktory Case IH Puma 140 – 175 mají pro modelový rok 2022 řadu nových funkcí, které mají zvýšit produktivitu. V návaznosti na úspěch modernizované řady Puma 185 – 240 s dlouhým rozvorem je nová řada Puma 140 – 175 se standardním rozvorem – s maximálním výkonem od 155 koní až po 200 koní – vylepšena ve všech oblastech.

Nové modely Case IH Puma 140 – 175 navazují na pozitivní ohlasy a reakce uživatelů na nedávno inovované traktory Puma 185 – 240 modelového roku 2021 s dlouhým rozvorem.

Základní verze traktorů Case IH Puma 140 – 165 je ekonomickou volbou, Puma 150 a 165 Multicontroller poskytuje zákazníkům více automatizace a Puma CVXDrive přináší prémiovou výbavu.

Nové modely Case IH Puma 140 – 175 navazují na pozitivní ohlasy a reakce uživatelů na nedávno inovované traktory Case IH Puma 185 – 240 modelového roku 2021 s dlouhým rozvorem a přinášejí vylepšení a zdokonalení, jejichž cílem je přinést výhody jak majiteli, tak obsluze.

Vstup do kabiny byl převzat z traktorů Case IH Magnum - umožňuje snadnější přístup. V kabině pak můžeme nalézt držák na mobilní telefon, napájecí porty USB a držák tabletu. Použité materiály v kabině jsou kvalitnější a nový prémiový kožený volant Case IH zvýší atraktivitu řízení.

V kabině traktoru Case IH Puma se nachází kvalitnější materiály.
V kabině traktoru Case IH Puma se nachází kvalitnější materiály.

Viditelnost u modelů Case IH Puma Multicontroller a Case IH Puma CVXDrive je lepší díky novému stěrači, který pokrývá o 60 % větší plochu, a k dispozici je také nový chladicí box na občerstvení. Pro ovládání čelního nakladače je k dispozici nový joystick s možností volit jízdu vpřed/vzad a řadit. Mezi další vylepšení patří LED obrysová světla.

Vylepšená převodovka CVXDrive traktoru Case IH Puma

Modely Case IH Puma CVXDrive disponují modernizovanou převodovkou. Inženýři Case IH se zaměřili na rozvoj jízdních vlastností zlepšením chování zrychlování/zpomalování a zvýšením citlivosti pedálu. Nastavení převodovky CVXDrive lze snadno přizpůsobit prostřednictvím displeje AFS Pro 700.

Modely Case IH Puma CVXDrive disponují modernizovanou převodovkou.
Modely Case IH Puma CVXDrive disponují modernizovanou převodovkou.

Tři nové výbavové balíčky dostupné pro traktory Case IH Puma 140 – 175 usnadní zákazníkům výběr ideální specifikace. Balíček Selection pro základní modely Case IH Puma 140 – 165 splňuje základní požadavky zákazníků. Traktory Case IH Puma Multicontroller a Case IH Puma CVXDrive jsou k dispozici se dvěma balíčky, Advanced a Professional. Balíček Advanced obsahuje nejběžnější funkce, které mnozí zákazníci vyžadují pro každodenní provoz, zatímco balíček Professional je zaměřen na technologii AFS, je připraven na navádění a má displej AFS Pro 700.