Agromex - Největší distributor zemědělské techniky v ČR
Dnes je 25.6. – svátek slaví Ivan

Články, aktuality a videa o technice CASE IH

Značka CASE IH je jedním z hlavních lídrů na trhu se zemědělskou technikou již od roku 1842. Od tohoto roku se zabýváme výrobou a vývojem vysoce výkonných a profesionálních zemědělských strojů. Mezi tyto stroje patří především traktory o širokém rozsahu výkonu. Od kompaktních traktorů s výkonem od 50 koní až po profesionální sériově nejsilnější vyráběné traktory na světě s výkonem dosahujícím 692 koní, sklízecí mlátičky Axial-Flow s axiálním způsobem výmlatu, lisy na kulaté a hranaté balíky a v neposlední řadě portfolio strojů zahrnuje také manipulátory.

Téma „Case IH“ – třídění:

Lisy na kulaté a hranaté balíky Case IH byly inovovány

(24.5.2024) Velký lis Case IH LB 436 HD na hranaté balíky získal pro rok 2024 několik důležitých vylepšení, která se soustředí na nový hydraulický systém snímající zatížení. Ten umožňuje ovládat funkce, které se obvykle aktivují ze zadní části lisu, z kabiny…

Case IH Quadtrac 715 AFS Connect pod lupou. Technické novinky a zajímavosti

(13.5.2024) V centrále společnosti AGRI CS v Hustopečích proběhla na začátku dubna česká premiéra čtyřpásového traktoru Case IH Quadtrac 715 AFS Connect, nejvýkonnějšího traktoru značky. Na akci dorazila téměř stovka lidí z řad českých a slovenských uživatelů strojů…

V Česku a na Slovensku si vloni našlo majitele rekordních 23 traktorů Case IH Quadtrac

(11.5.2024) Čtyřpásový traktor Case IH Quadtrac AFS Connect se stává stále oblíbenějším traktorem ve své třídě mezi českými a slovenskými farmáři. Důvodem je poptávka po výkonných, komfortních a úsporných traktorech schopných tahat stroje vyžadující velkou tahovou…

Case IH Axial-Flow®: Umění dobře sklidit

(7.5.2024) Tlačí vás k zemi nedostatečná rentabilita a vysoké náklady? I v nelehkých časech může chytře promyšlená sklizeň vytvořit excelentní příležitost pro zajištění nebo i zvýšení zisku.

Stroje Steyr a Case IH získaly ocenění Red Dot Design Award za design

(25.4.2024) Steyr Plus, nejnovější řada traktorů v nabídce značky, získala druhé významné ocenění za svůj styl, celosvětově uznávanou cenu Red Dot Design Award. Ocenění získala i nová generace kombajnu Case IH Axial-Flow.

Moderní kombajn Case IH Axial-Flow, to jsou skvělé výkony i komfort pro řidiče

(24.4.2024) Klimatizovaná kabina, řízení s pomocí moderní techniky s displeji, chytrým systémem a GPS navigací. A také čidla, která určí kvalitu sklizeného zrna. To všechno má moderní mlátička. Dokonce i senzor, který dokáže stanovit, jaké množství živin zmizelo z…

Vzduchové měchy pro vylepšení komfortu jízdy u traktorů New Holland a Case IH

(19.4.2024) Během sezóny zemědělských prací řidič často sedí v kabině traktoru déle než 60 hodin týdně. Jezdí po silnici, hrbolatém poli nebo lesních cestách. U traktorů koncernu CNHi (Case IH a New Holland) je možné vylepšit komfort jízdy montáží vzduchových měchů.

Farma Jamartice úspěšně spolupracuje s BV-Technikou v oblasti nové i použité techniky

(18.4.2024) Ing. Michal Novák hospodaří na Farmě Jamartice u Rýmařova. V malebné krajině sklízí pícniny a pase dobytek. Část strojního vybavení na farmu dodala firma BV-Technika a.s., se kterou majitel spolupracuje již od devadesátých let minulého století.

Jak se řídí otočák?

(17.4.2024) Bagr. I ten nabízí AGROTEC Group. Podívejte se na stroj, kterému se říká otočák. Zkrátka bagr, který se točí na místě. Jak se takový stroj ovládá, uvidíte ve videu.

← Zpět
  ...