DNY OTEVŘENÝCH DVEŘÍ AGRALL 2024 - SMART FARMING DAYS
Dnes je 26.2. – svátek slaví Dorota

Jedna značka, jeden příběh: Agroportal24h.cz v tištěné podobě

Obsahem časopisu Agroportal24h.cz jsou informace o zemědělské technice ve formě reportáží, aktualit a testů. Těšit se můžete na stroje a techniku používanou zemědělci v rostlinné i živočišné výrobě, lesníky při pěstování i zpracování dřevní hmoty. Časopis přináší též informace z oborů souvisejících s vývojem, výrobou, prodejem, provozem a údržbou strojů. Distribuce probíhá na území ČR prostřednictvím České pošty.

Cílovou skupinou jsou firmy i jednotlivci zabývající se zemědělskou výrobou a lesnickou činností, případně subjekty, které nabízí služby v těchto oborech. Dále to jsou obsluhy strojů, mechanizátoři, studenti a učitelé odborných a vysokých škol. Publikované informace, které, aby byly věcné a přínosné, připravujeme nejenom se specialisty v soukromém sektoru, nýbrž i ve spolupráci s kvalifikovanou redakční radou, vysokými školami a mnoha jinými odborníky.

Plánované termíny distribuce 2023

  • 24. 3. 2023, 30. 6. 2023, 27. 9. 2023, 22. 11. 2023

Termíny nejsou závazné a může v průběhu roku dojít k jejich změně.

Informace ohledně PrePay s.r.o. (predplatit.cz)

PrePay s.r.o. prodávala naše časopisy, za které jsme dostávali postupně zaplaceno až v době jejich dodání. S touto společností nejsme majetkově ani personálně propojeni, a proto dobropis, který společnost svým zákazníkům rozesílala, nelze uplatnit u nás – peníze Vám musí vrátit přímo společnost PrePay s.r.o.

Vás, našich předplatitelů, si velice vážíme, a proto jsme se rozhodli všem, koho se situace s PrePay s.r.o. týká, doručit zbylá vydání na naše náklady v režimu bezplatného zasílání. Zároveň pracujeme na možnosti objednávat a prodlužovat předplatné přímo u nás, bez nutnosti využívat prostředníka.

Zasílání na základě promo kódu

Máte-li propagační kód pro zasílání časopisu, můžete ho uplatnit zde:

Distribuční místa

Nechcete čekat na další vydání? Aktuální číslo si můžete prohlédnout na níže uvedených místech. Knihovny by měly mít k zapůjčení všechna vydání počínaje 1/2019, ve zbylých místech (firmy) je časopis volně k dispozici (můžete si ho vzít zdarma domů).

Starší vydání ke stažení