AGRALL SHOW 2023
Dnes je 7.2. – svátek slaví Veronika

Jedna značka, jeden příběh: Agroportal24h.cz v tištěné podobě

Obsahem časopisu Agroportal24h.cz jsou informace o zemědělské technice ve formě reportáží, aktualit a testů. Těšit se můžete na stroje a techniku používanou zemědělci v rostlinné i živočišné výrobě, lesníky při pěstování i zpracování dřevní hmoty. Časopis přináší též informace z oborů souvisejících s vývojem, výrobou, prodejem, provozem a údržbou strojů. Distribuce probíhá na území ČR prostřednictvím České pošty.

Cílovou skupinou jsou firmy i jednotlivci zabývající se zemědělskou výrobou a lesnickou činností, případně subjekty, které nabízí služby v těchto oborech. Dále to jsou obsluhy strojů, mechanizátoři, studenti a učitelé odborných a vysokých škol. Publikované informace, které, aby byly věcné a přínosné, připravujeme nejenom se specialisty v soukromém sektoru, nýbrž i ve spolupráci s kvalifikovanou redakční radou, vysokými školami a mnoha jinými odborníky.

Plánované termíny distribuce 2022

  • 25. 3. 2022, 30. 6. 2022, 27. 9. 2022, 22. 11. 2022

Termíny nejsou závazné a může v průběhu roku dojít k jejich změně.

Zasílání na základě promo kódu

Máte-li propagační kód pro zasílání časopisu, můžete ho uplatnit zde:

Distribuční místa

Nechcete čekat na další vydání? Aktuální číslo si můžete prohlédnout na níže uvedených místech. Knihovny by měly mít k zapůjčení všechna vydání počínaje 1/2019, ve zbylých místech (firmy) je časopis volně k dispozici (můžete si ho vzít zdarma domů).

Předplatné časopisu Agroportal24h.cz

Předplatitelský servis nám zajišťuje firma PrePay s.r.o. (provozovatel webu predplatit.cz). Chcete pravidelně dostávat časopis přímo do poštovní schránky, pak využijte přímo následující odkaz k objednání předplatného časopisu Agroportal24h.cz.

Starší vydání ke stažení