Nová řada teleskopických manipulátorů Bobcat
Dnes je 28.9.

Články na Agroportal24h.cz

Traktor ACO 460: Znovuzrození jihoafrické legendy

(26.9.2022) Justus Venter pomáhá jihoafrickým zemědělcům se zajištěním provozuschopnosti mechanizace. Nabízí modernizaci starších traktorů ACO, které se v Africe těší velké oblibě.

Česká premiéra nového traktoru CLAAS NEXOS proběhla na ovocnářském dni

(23.9.2022) Českou premiéru si nový CLAAS NEXOS odbyl počátkem srpna na tradičním ovocnářském dni, který se konal v sadech společnosti AGROSAD Velké Bílovice.

První čínská sklízecí mlátička Zoomlion vybavená umělou inteligencí

(23.9.2022) Po dvouletém testování sjela z výrobní linky první čínská sériová sklízecí mlátička Zoomlion AI vybavená umělou inteligencí.

K čelnímu nakladači STOLL nyní získáte u U+M Servisu univerzální lopatu zdarma!

(22.9.2022) Jihočeská společnost U+M Servis si pro zákazníky připravila novou promo akci, v rámci které je možné při koupi traktorového čelního nakladače STOLL získat zdarma univerzální lopatu.

Polní den Lemken v Bratislavě ukázal novinky v akci

(22.9.2022) Společnost Lemken v srpnu uspořádala nedaleko Bratislavy polní den, na kterém proškolila přes stovku svých obchodních zástupců z okolních států. Druhý den zde hostila zemědělce, jimž byly prakticky představeny aktuální novinky z výrobního programu tohoto…

První traktor ISEKI TXGS 24 s podlahovým vytápěním

(22.9.2022) Společnost ISEKI-Maschinen představila na veletrhu GaLaBau v Norimberku první malý traktor s podlahovým vytápěním. Traktor ISEKI TXGS 24 s pohonem všech kol lze díky pohodlné celoprosklené kabině používat ve všech ročních obdobích, zejména v komunální…

Podmítací pluhy Kverneland Ecomat pro orbu mimo brázdu

(21.9.2022) Kverneland má ve svém portfoliu podmítací pluhy Kverneland Ecomat. Řadu pluhů nyní obohacuje o modely v osmi a desetiradličném provedení pro on-land orbu (orba mimo brázdu).

Dva nové traktory v modelové řadě Case IH Farmall A

(21.9.2022) Case IH rozšiřuje řadu traktorů Case IH Farmall A o dva nové modely Case IH Farmall 90 A o výkonu 90 koní a Case IH Farmall 100 A o výkonu 100 koní. Řada Case IH Farmall zahrnuje modely o výkonu od 55 do 120 koní.

Hakki Pilke 55 Pro: promyšlený štípací automat na dřevo

(20.9.2022) Finský výrobce TP Silva Oy má více něž 35 let zkušeností s výrobou procesorů na palivové dřevo. Se svým štípacím procesorem Hakki Pilke 55 Pro s řadou inovativních funkcí cílí na zájemce o výkonnou poloautomatickou linku na produkci palivového dřeva.

← Zpět
  ...