Agromex - Největší distributor zemědělské techniky v ČR
Dnes je 17.7. – svátek slaví Martina

Názvy bylo těžké pochopit, Grégoire Besson změnil označení všech svých výrobků

Zveřejněno: 1. 11. 2018

Stále rozšiřující se nabídka produktů výrobce Grégoire Besson přinesla komplikaci, a to v označování výrobků. Názvy produktů si bylo těžké zapamatovat, pochopit a někdy i přečíst. S problémem se potýkali jak prodejci, tak dodavatelé, uživatelé, média, ale i interní nováčci. Grégoire Besson se tak rozhodl změnit název všech svých výrobků.

Pluh Grégoire Besson

„Abychom mohli sledovat měnící se návyky našich zákazníků, kteří jsou stále častěji zdrojem informací, rozhodli jsme se přejmenovat a reorganizovat produkty a řady,“ řekl Nicolas Millet, manažer marketingu.

S novými názvy přichází i optimalizované webové stránky. Z nových názvů bude patrné, k čemu je stroj určen a v jaké verzi je. Webové stránky budou mít konfigurátor, podle kterého si bude možné vybírat stroje v závislosti na výkonu traktoru. On-line konfigurátor je k dispozici jak zákazníkům, tak prodejcům a partnerům. Nový web je k dispozici v šesti jazycích a nabízí 80 000 možných konfigurací stroje.

Grégoire Besson razantně mění svůj marketing a komunikaci. Nedávno zrušil účast na světoznámém veletrhu SIMA v Pařížikvůli tomu, že se chce věnovat lokálním výstavám a být blíže zemědělcům.

Autor: Milan Jedlička
Foto: Grégoire Besson

Tématické tagy