AGROTEC Promotruck – řešení pro jakoukoli akci
Dnes je 25.3. – svátek slaví Marián

GARNEA oslavila 30 let na trhu se zemědělskou technikou

Zveřejněno: 09.10.2022

Firma GARNEA a.s. prodává zemědělskou techniku od roku 1992. Od založení společnosti tak v roce 2022 uplynulo již 30 let.

GARNEA oslavila 30 let na trhu se zemědělskou technikou

Firma začínala v jihočeském Neplachově na zelené louce. A to doslova. Právě zkušenosti se zemědělskou činností byly základem pro myšlenku nabízet na jihu Čech kvalitní a odborníky ověřenou zemědělskou techniku včetně dostupných servisních služeb. Zájem byl obrovský. Rodinný podnik zanedlouho rozšířil své působení do celé České republiky. Postupně se k zemědělské technice připojila i komunální a stavební technika značky DOOSAN.

Navíc je to již 11 let, co se společnost GARNEA stala výhradním dovozcem traktorů, sklízecích mlátiček a další zemědělské techniky značky DEUTZ-FAHR do České republiky. Díky této spolupráci a vlastním zkušenostem se zařadila na přední pozice mezi prodejci traktorů na českém trhu.

Strategie firmy GARNEA se za celých třicet let nezměnila. Na prvním místě je zákazník. O jeho spokojenost pečuje stabilní tým 80 spolupracovníků. Odborníci na svém místě. Jsou otevření, aktivní a přátelští. To je způsob jednání, na kterém GARNEA po celou dobu své existence staví.

Autor příspěvku: redakce Agroportal24h.cz
Autor fotografií/videa: Věra Hejhálková, DiS.

Tématické tagy