Agromex - Největší distributor zemědělské techniky v ČR
Dnes je 25.6. – svátek slaví Ivan

Výstava DemoGreen 2023

7. ročník Mezinárodní odborné výstavy inovativních technologií pro péči o zeleň, dřeviny a veřejné plochy pořádaný v areálu letiště Vyškov ve dnech 14. a 15. června 2023.

Datum konání: od 14. 6. 2023 do 15. 6. 2023

Místo konání: Vyškov 725 Vyškov - předměstí Vyškov - předměstí, 682 01
GPS: 49.2978N; 17.0177E (mapa →)

Výstava DemoGreen 2023

Pořadatel

PROFISTROJE.CZ s.r.o.
telefon: +420 737 927 233
email: info@profistroje.cz
https://www.demogreen.cz/

Bližší informace

Výstava DemoGreen poskytne návštěvníkům komplexní pohled na veškeré činnosti související s péčí o zeleň a dřeviny a celoroční údržbou veřejných ploch a komunikací. Primárním záměrem výstavy je prezentovat stroje a technologie pro realizaci těchto činností, a to s důrazem na praktické ukázky strojů v přímém nasazení.

V rámci daného zaměření výstavy budou rovněž prezentovány společnosti dodávající např. profesionální ruční nářadí a pracovní oblečení nebo poskytující odborné poradenství apod.

Již v minulém ročníku výstavy DemoGreen se rozšířilo zaměření této výstavy také na malou stavební mechanizaci a kompaktní užitková vozidla, přívěsy a vleky. To znamená na takové stroje a vybavení, které je potřeba k práci pro profesionální zahradníky a realizátory, tak i správce veřejných prostor a komunikací, technické služby apod.

Kromě standardní prezentace širokého portfolia profesionální techniky vám na výstavě DEMO GREEN budou i v rámci 7. ročníku předvedeny speciální stroje, které nejsou běžně k vidění. Opět budete moci vidět zajímavé novinky a atypické stroje přímo v pracovním nasazení.

Vstupenky a informace

Prezentované značky

Mapa

Autor: Jakub Tutsch