Objevte novou řadu traktorů DEUTZ-FAHR 5 Keyline
Dnes je 13.7. – svátek slaví Markéta

Massey Ferguson Activa S od této chvíle s aktivním vyrovnáváním ParaLevel

Zveřejněno: 1. 8. 2017

Massey Ferguson rozšiřuje řadu sklízecích mlátiček Activa S o nové modely ParaLevel 7345 S MCS PL a 7347 S MCS PL. Jedná se o aktivní kompenzaci sklonu až o 20 %, což zajistí snadnou sklizeň v kopcovitých oblastech (k dispozici i bez pohonu všech kol a kompenzace sklonu 15 %).

Massey Ferguson

Tato technologie byla již použita u sklízecích mlátiček MF Beta a nyní je k dispozici právě pro modely řady Activa SMCS (Multi Crop Separator). Vyrovnávání se provádí prostřednictvím paralelních vzpěr, přičemž je možné nadále používat široké pneumatiky. ParaLevel kompenzuje nejen sklon, ale zajišťuje i bezpečnost a pohodlí pro řidiče. Modely s funkcí ParaLevel umožňují kvalitní sklizeň i ve svahu, ztráty a čistota zrna se nemění - je jedno, zda sklízíte ve svahu nebo na rovině. Provoz sklízecích mlátiček zajišťuje koncernový ekonomický motor AGCO, který nabízí dostatečný točivý moment pro hladký a efektivní provoz při relativně nízké spotřebě paliva. 

Speciálně navržený motor AGCO Power dodává modelu MF 7345 ACTIVA S maximální výkon 243 koní, zatímco u modelu MF 7347 ACTIVA S 306 koní. Splňují nejnáročnější emisní normy, a to včetně použití selektivní katalytické redukce (SCR), která se ukázala být jednoduchá, spolehlivá, bezúdržbová a úsporná.

Autor: Milan Jedlička
Foto: Massey Ferguson