Náhradní díly na zemědělskou techniku
Dnes je 28.9.

Články, aktuality a videa o sklízecích mlátičkách

Sklízecí mlátička, zkráceně kombajn je jednoúčelový pojízdný zemědělský stroj, který mlátí obilí, kukuřici a některé další rostliny. Obilné kombajny mají vpředu širokou žací lištu, která bývá pro jízdu v normálním silničním provozu po běžné silnici uložena na pomocný vozík, který kombajn táhne za sebou. Žací lišta je vlastně původní samostatná lištová sekačka, zde integrovaná do většího soustrojí.

Téma „Sklízecí mlátičky“ – třídění:

New Holland CR8.90 Revelation v Rumunsku sklidil 403,64 tun pšenice za 8 hodin

(21.7.2022) Rumunsko má za sebou rekordní sklizeň. Rumunský dovozce techniky New Holland AgroConcept Romania vytvořil rekord, který se zapsal do Guinnessovy knihy rekordů. Se sklízecí mlátičkou New Holland CR8.90 Relevation bylo sklizeno 403,64 tun pšenice za 8…

Volant není potřeba, sklízecí mlátičky Massey Ferguson IDEAL získaly řízení za pomocí joysticku

(13.7.2022) Systém řízení joystickem IDEALdrive je nyní k dispozici jako volitelná výbava pro sklízecí mlátičky Massey Ferguson IDEAL 7, IDEAL 8 a IDEAL 9 TrakRide.

Sklízecí mlátičky Massey Ferguson Activa prošly modernizací. Modelovou řadu obohatil nový vlajkový model

(6.7.2022) Massey Ferguson inovoval řadu vytřásadlových sklízecích mlátiček Massey Ferguson Activa s volitelným separátorem Multi Crop. Modely také dostaly novou kabinu.

John Deere slaví 75 let samojízdných sklízecích mlátiček

(23.6.2022) Vývoj samojízdné sklízecí mlátičky zásadně změnil zemědělství. Dnes mlátičky John Deere sklízejí více než polovinu světové produkce obilí.

Pásové jednotky CLAAS TERRA TRAC slaví výročí

(22.6.2022) Letos v létě oslaví společnost CLAAS Industrietechnik z Paderbornu 25 let vývoje a výroby pásových jednotek CLAAS TERRA TRAC a 35 let zkušeností s pásovými podvozky chránící půdu.

New Holland - historický reklamní spot

(21.5.2022) Historická reklama na traktory, sklízecí mlátičky, samojízdné řezačky a lisy značky New Holland.

RED CARPET: CASE IH 9250 Axial-Flow jako hlavní hvězda večera

(2.5.2022) Společnost BV-Technika, která působí na území Moravskoslezského, Olomouckého, Zlínského, Pardubického a Královehradeckého kraje, uspořádala ve svém středisku v Polance nad Odrou akci s názvem RED CARPET. Po pomyslném červeném koberci se prošli významní…

Rok 2021 s kombajny Case IH Axial-Flow® 150

(25.4.2022) Jak se dařilo sklízecím mlátičkám Case IH Axial-Flow® v uplynulém roce? Za prodejním úspěchem stojí více faktorů. Pojednává o nich následující článek.

CLAAS TRION získala ocenění FARM MACHINE 2022. Nově definuje střední výkonnostní třídu sklízecích mlátiček

(21.3.2022) Sklízecí mlátička CLAAS TRION byla oceněna mezinárodní porotou jako FARM MACHINE 2022. Kvůli koronavirové pandemie se ocenění uskutečnilo digitálně.

← Zpět
  ...