AgroEcoPower na Techagro 2024. Pavilon P, stánek 056
Dnes je 4.3. – svátek slaví Stela

Základní informace o veletrhu AGRITECHNICA 2019, který přinese spoustu novinek

Zveřejněno: 10. 9. 2019

Veletrh AGRITECHNICA 2019, který se bude konat v německém Hannoveru od 10. do 16. listopadu, poskytne zemědělcům ideální příležitost objevit nejnovější trendy a technologie související s jejich obchodem. Největší výstava strojů na rostlinnou výrobu na světě nabízí všem, kteří se zabývají zemědělstvím, kompletní přehled o nejnovějších technických řešeních dostupných pro toto odvětví.

AGRITECHNICA 2019

Kromě navštívení jednotlivých firem a seznámení se s novinkami, které se budou představovat na veletrhu budou mít návštěvníci možnost zúčastnit se i přednášek, seminářů a dozvědět se další informace ohledně novinek týkajících se oboru zemědělství a zemědělské techniky.

Za zmínku určitě stojí navštívit i pavilon 32, kde se fanouškům počítačových her představí Farming Simulator. Oč přesně jde?

Liga zemědělských simulátorů - Žít na AGRITECHNICA 2019

Obrovský populární eSports trvá do konání veletrhu AGRITECHNICA. Fanoušci počítačové hry „Farming Simulator“ budou žít na scéně na výstavišti (Pavilion 32), protože hráči budou soutěžit o body o vstup do finále „Farming Simulator League“ (FSL) v roce 2020.

„Farming Simulator“, vyvinutý švýcarskou společností Giants Software, je jednou z nejpopulárnějších počítačových her na světě a má nadšené hráče nejen ze světa zemědělství.

Akce a vzrušení v pavilonu P 32

Akce a vzrušení jsou zaručeny - během turnaje Farming Simulator League na AGRITECHNICA 2019. Po dobu 7 dnů bude v jedné z nejžhavějších her na scéně eSports bojovat asi 150 týmů o vítězství. V letošním roce je celý pavilon P32 věnován této události, takže je zde dostatek prostoru pro velké publikum. Fanoušci farmářského simulátoru z celého světa budou mít možnost sledovat a fandit nejlepším týmům FSL při sledování fondu cen 12 000 EUR.

Redakce Agroportal24h se na tento veletrh už nyní moc těší a pro ty z Vás, kteří nemají možnost se na něj jet podívat, nemusíte být zklamáni, protože pro čtenáře připravíme aktuální fotky přímo z místa dění na Facebooku a o pár dní později reportáž, která bude zveřejněná, jednak na webu www.agroportal24h.cz, tak i v časopise se stejným názvem.

Sledujte web, protože se zde objevují novinky, které se na veletrhu představí.

ZDE naleznete seznam vystavovatelů.

ZDE naleznete doprovodný program.

ZDE naleznete ceny vstupenek a parkování.

ZDE naleznete, jak se na veletrh dostat.

Již nyní je malá šance se ubytovat blízko veletrhu. Doporučujeme si příště zamluvit ubytování cca rok předem.

Autor: Věra Hejhálková, DiS.
Foto: Agritechnica

Tématické tagy