Agromex - Největší distributor zemědělské techniky v ČR
Dnes je 20.7. – svátek slaví Ilja

Články, aktuality a videa týkající se traktorů

Traktory a jejich příslušenství jsou jedním z klíčových témat webu agroportal24h.cz. Konstrukčně je dle typu podvozku dělíme na kolové traktory a pásové traktory. Naši redaktoři pravidelně představují novou techniku, přináší reportáže z terénu a publikují zajímavosti ze zahraničí. Věnujeme se historickým i současným značkám traktorů.

Téma „Traktory“ – třídění:

Steyr FCTRAC – nový koncept traktoru na vodíkové palivové články

(3.7.2024) Ve spolupráci inženýrů ze závodu CNH na výrobu traktorů v Sankt Valentinu a Technické univerzity ve Vídni byl nedávno představen inovativní koncept traktoru Steyr poháněného vodíkovými palivovými články.

Malotraktory CAPTAIN: siláci s širokým uplatněním

(1.7.2024) Malotraktory CAPTAIN si získávají stále více pozornosti u českých farmářů, svědčí o tom fakt, že jsou nejprodávanější malotraktory v ČR s výkonem do 25 koní. V oficiálních dokumentech se dočtete, že stroje vynikají stabilním výkonem, kvalitním dílenským…

Jednoosé malotraktory Ferrari PowerSafe předvedly své schopnosti

(1.7.2024) V obci Dolní Pěna v okrese Jindřichův Hradec se na konci května uskutečnil tradiční MALCOM DEN, kde společnost MALCOM CZ s.r.o. návštěvníkům prakticky představila celý svůj sortiment komunální a zahradní techniky včetně jednoosých malotraktorů Ferrari…

Nová rozšířená řada traktorů John Deere 6M je vhodná pro nejrozmanitější potřeby zemědělců

(1.7.2024) John Deere představil novou řadu traktorů John Deere 6M s výrazně rozšířenou paletou modelů. Nyní je v sortimentu celkem 17 modelů z toho 10 modelů s výkonem nad 150 koní, které jsou vhodné pro nejrozmanitější potřeby nejen zemědělců. Tato řada nyní…

Sklizeň obilí ve velkém. Axion TERRA-TRAC s žací trojkombinací!

(29.6.2024) Sklizeň ve velkém za pomocí letošních novinek z produkce CLAAS. V akci můžeme vidět tři nové diskové žací stroje CLAAS Disco, řezačku CLAAS Jaguar 970 a traktory s návěsy Fliegl Cargos. Sklizeň proběhla v rámci Tiskového dne firmy CLAAS.

Agromex představuje řadu strojů pro moderní vinařství

(25.6.2024) Společnost Agromex aktuálně představuje svou ucelenou řadu strojů pro profesionální vinařství. Stroje jsou vhodné jak pro velké a střední, tak i pro malé vinaře, z nichž rostoucí množství používá stále více moderních strojů.

Traktory Fendt dostanou novou praktickou výbavu

(24.6.2024) Traktory Fendt jsou na farmách často v provozu mnoho let a hodin. Často jsou vybavovány neoriginálním příslušenstvím. Fendt proto přichází s novou tovární výbavou, kterou lze dodatečně namontovat i na stávající traktory.

Vysočina Zetor SHOW 2024

(23.6.2024) Po pětileté pauze se do Vysočina Areny vrátila akce Vysočina Zetor SHOW 2024. Do programu této akce neodmyslitelně patří konvoj Zetorů a výstava zemědělské techniky společnosti Moreau Agri Vysočina. Akce se uskutečnila v Novém Městě na Moravě.

Fendt 1050 Vario a překládací vůz Perard Interbenne 40 – part 1

(19.6.2024) Michal Horák, ikona moderního českého zemědělství, si nedávno převzal špičkový traktor Fendt 1050 Vario od společnosti Agromex. Tento výkonný stroj bude využívat ve spojení s vlastním překládacím vozem Perard Interbenne 40, který bude součástí jeho DEMO…

← Zpět
  ...