Agromex - Největší distributor zemědělské techniky v ČR
Dnes je 20.7. – svátek slaví Ilja

Jedna značka, jeden příběh: Agroportal24h.cz v tištěné podobě

Obsahem časopisu Agroportal24h.cz jsou informace o zemědělské technice ve formě reportáží, aktualit a testů. Těšit se můžete na stroje a techniku používanou zemědělci v rostlinné i živočišné výrobě, lesníky při pěstování i zpracování dřevní hmoty. Časopis přináší též informace z oborů souvisejících s vývojem, výrobou, prodejem, provozem a údržbou strojů. Distribuce probíhá na území ČR prostřednictvím České pošty.

Cílovou skupinou jsou firmy i jednotlivci zabývající se zemědělskou výrobou a lesnickou činností, případně subjekty, které nabízí služby v těchto oborech. Dále to jsou obsluhy strojů, mechanizátoři, studenti a učitelé odborných a vysokých škol. Publikované informace, které, aby byly věcné a přínosné, připravujeme nejenom se specialisty v soukromém sektoru, nýbrž i ve spolupráci s kvalifikovanou redakční radou, vysokými školami a mnoha jinými odborníky.

Vycházíme i v tisku. Časopis Agroportal24h.cz můžete mít ve schránce zcela zdarma.
Vycházíme i v tisku. Časopis Agroportal24h.cz můžete mít ve schránce zcela zdarma.

Plánované termíny distribuce 2024

  • 28. 3. 2024, 28. 6. 2024, 27. 9. 2024, 22. 11. 2024

Termíny nejsou závazné a může v průběhu roku dojít k jejich změně.

Předplatné časopisu Agroportal24h.cz

Časopis si můžete předplatit v našem e-shopu. Chcete pravidelně dostávat časopis přímo do poštovní schránky, pak využijte přímo následující odkaz k objednání předplatného časopisu Agroportal24h.cz.

Zasílání na základě promo kódu

Máte-li propagační kód pro zasílání časopisu, můžete ho uplatnit zde:

Distribuční místa

Nechcete čekat na další vydání? Aktuální číslo si můžete prohlédnout na níže uvedených místech. Knihovny by měly mít k zapůjčení všechna vydání počínaje 1/2019, ve zbylých místech (firmy) je časopis volně k dispozici (můžete si ho vzít zdarma domů).

Starší vydání ke stažení