Agromex - Největší distributor zemědělské techniky v ČR
Dnes je 19.6. – svátek slaví Leoš

Pneumatiky Alliance Agri Star II: 12 dalších velikostí, které dále rozšiřují věhlas

Zveřejněno: 15. 3. 2022

5 dalších velikostí v sérii 70, 4 nové velikosti v sérii 85, 3 nové velikosti v sérii 90 – 95. Filozofie úspěšné konstrukce pokračuje v nových velikostech. Velmi pozitivní ohlasy od uživatelů z různých trhů.

Vysoce úspěšná řada radiálních pneumatik pro traktory Alliance Agri Star II se rozrostla o 12 dalších velikostí.

Vysoce úspěšná řada radiálních pneumatik pro traktory Alliance Agri Star II se rozrostla o 12 dalších velikostí, které dále rozšířily portfolio. Pneumatiky lze ihned objednávat prostřednictvím distribuční sítě společnosti Yokohama Off-Highway Tires po celé Evropě. „S nesmírnou hrdostí pozorujeme, že zákazníci z různých trhů, například ze Španělska, Itálie, Nizozemska, Francie a Ruska, vysoce hodnotí a oceňují řadu Alliance Agri Star II a prostřednictvím našich terénních techniků a distribučních partnerů nám poskytují velmi pozitivní zpětnou vazbu,“ říká Angelo Noronha, prezident pro Evropu ve společnosti Yokohama Off-Highway Tires.

Řada Alliance Agri Star II vyniká z hlediska účinnosti, prodlouženého záběru, trvanlivosti i konstrukce. Z tržního hlediska jsou tyto vlastnosti velice prospěšné, proto se tento přístup odráží ve stále rostoucí úspěšnosti. „Je velmi motivující vidět, že kvalita a výkonnost pneumatik Alliance a zejména řady Alliance Agri Star II získává stále větší uznání. To se odráží i ve zpětné vazbě od zákazníků z různých trhů,“ zdůrazňuje Angelo Noronha a dodává několik příkladů: „Z Francie jsme obdrželi konkrétní komentáře týkající se dobré rovnováhy mezi přilnavostí a ochranou půdy, účinností a kvalitou, úrovně výkonu a komfortu, která se prý vyrovná dražším značkám, a tedy poměru ceny a výkonu, který je ve prospěch Alliance Agri Star II.“

Komentáře z Itálie se zaměřovaly zejména na větší přilnavost, silnější záběr a větší stabilitu v terénu, a to i na mokré půdě, nehledě na samočisticí vlastnosti, které podle ohlasů zřetelně překonávají vlastnosti dříve používaných značek pneumatik. Další příklad zmiňuje ohlasy ze Španělska s komentáři ohledně vynikajících zkušeností se značkou Alliance jako takovou, a zejména s řadou Alliance Agri Star II, které vedly k doporučení tohoto vzorku dalším zemědělcům. A samozřejmě nelze opominout skutečnost, že řada Alliance Agri Star II je nominována v kategorii „Nejlepší pneumatiky pro zemědělství“ na prestižním udílení španělských cen Premios Hevea, které bylo odloženo na březen 2022.

Stručný pohled na nové velikosti pneumatik Alliance Agri Star II

Na trh bylo uvedeno 12 nových velikostí pneumatik Alliance Agri Star II. Nové velikosti pro sérii 70 zahrnují: 240/70 R16, 360/70 R28, 520/70 R30, 260/70 R20, 580/70 R42. V sérii 85 lze od této chvíle objednávat následující velikosti: 250/85 R24, 280/85 R20, 320/85 R34, 420/80 R46. V sérii 95: 210/95 R16, 320/90 R42 a 420/90 R30.

Autor: redakce Agroportal24h.cz
Foto: Alliance

Tématické tagy


Vycházíme i v tisku. Časopis Agroportal24h.cz můžete mít ve schránce zcela zdarma.
Vycházíme i v tisku. Časopis Agroportal24h.cz můžete mít ve schránce zcela zdarma.