Víceúčelové rotační plečky GST BIOSTAR. Nástroj na celoplošnou mechanickou kultivaci
Dnes je 4.3. – svátek slaví Stela

Rekordní dodávka: 130 teleskopických nakladačů Bobcat pro francouzské zemědělce

Zveřejněno: 24. 8. 2021

Organizace Camacuma zakoupila 130 teleskopických nakladačů Bobcat TL38.70HF. V rámci svého vozového parku je bude nabízet k pronájmu francouzským zemědělcům. Jedná se o vůbec největší zakázku na jeden model teleskopického nakladače v historii společnosti Doosan Bobcat EMEA. Teleskopické nakladače Bobcat byly dodávány postupně v první polovině roku 2021 v několika hromadných dodávkách.

Teleskopický nakladač Bobcat TL38.70HF. Zdroj foto - tisková zpráva Bobcat

Cuma je označení družstva francouzských zemědělců, jehož účelem je zpřístupnit zemědělské vybavení a pracovní síly svým členům. Ve Francii působí 11 740 Cuma družstev s 202 000 členy. Organizace Camacuma slouží jako národní nákupní centrum zemědělského vybavení pro družstva Cuma. Byla vytvořeno za účelem sdružených nákupů a členům družstev nabízí výhodné balíčky dlouhodobého pronájmu strojů.

Teleskopické nakladače Bobcat plní všechny požadavky zemědělců

Všestrannost, efektivita a úspora času byly vždy velkými přednostmi teleskopických nakladačů Bobcat. Pro vítězství v tendru vypsaném organizací Camacuma dokázal Bobcat využít těchto silných stránek, které jsou ideální kombinací pro dlouhodobý pronájem. Významným přínosem pro všechny zúčastněné je pak etablovaná prodejní a servisní síť po celé Francii. Dalším důležitým aspektem dohody je, že všechny teleskopické nakladače Bobcat byly vyvinuty a jsou vyráběny ve výrobním závodě Bobcat v Pontchâteau ve Francii.

Roy Haaker, viceprezident pro prodej a marketing Bobcat EMEA, vysvětluje: „Vyhověli jsme ve všech směrech požadavkům a očekáváním organizace Camacuma. Osvědčená a uznávaná kvalita našich teleskopických nakladačů je naším největším aktivem. Naše silná síť prodejců ve Francii nám umožňuje poskytovat servis na místě a zajistit kontinuitu služeb, bude-li to situace vyžadovat. A protože jsou naše stroje vyvinuty a vyrobeny ve Francii, měli jsme na své straně všechny argumenty, abychom prestižní zakázku získali.“

Yves-Mary Houdmon, ředitel organizace Camacuma, potvrzuje: „Teleskopické nakladače Bobcat jsme vybrali pro jejich výkon, pohodlí a spolehlivost. Tyto stroje splňují přísné požadavky organizace Camacuma na pevné a robustní stroje pro dlouhodobý pronájem členům našich družstev. Poskytujeme zařízení a garantujeme jeho provozuschopnost. Záruční a poprodejní servis strojů budou zajišťovat místní prodejci Bobcat. Významný je pro nás závazek reagovat do 48 hodin. Jedná se o novou službu pro družstva Cuma a jsme rádi, že ji můžeme zahájit se značkou Bobcat.“

Teleskopické nakladače Bobcat TL38.70HF jsou k dispozici k pronájmu s paletovými vidlemi a drapákovou lžící. Jsou však také připraveny k použití s mnoha dalšími druhy příslušenství.