DNY OTEVŘENÝCH DVEŘÍ AGRALL 2024 - SMART FARMING DAYS
Dnes je 22.2. – svátek slaví Petr

Články, aktuality a videa o manipulační technice

Manipulační technika usnadňuje dopravu, manipulaci a skladování břemen. Umožňuje manipulaci a ukládání více břemen ve větší objemově ucelenou jednotku, s níž lze manipulovat jako s jedním břemenem. Pomocí manipulačních jednotek se fixují břemena do předem stanoveného tvaru. Tento tvar je optimalizován pro ukládání na dopravní zařízení, pro stohování a pro manipulaci manipulačním zařízením. Manipulační jednotky jsou také dopravními prostředky a skladovacími prostředky.

Téma „Nakladače a manipulátory“ – třídění:

Dva typy řízení v jednom stroji. Thaler 3448L5A vyřeší vaše dilema

(5.2.2024) Na Čertovském dni společnosti MANATECH CZ proběhla česká premiéra nového pětiosého kloubového nakladače Thaler 3448L5A. Stroj veřejnosti představil produktový manažer Ing. Filip Javorek.

Teleskopické manipulátory New Holland TH nabídnou vyšší komfort a novou hydrauliku

(26.1.2024) New Holland na veletrhu Agritechnica 2023 představil novinky v oblasti teleskopických manipulátorů. New Holland také oznámil, že investuje do závodu v italském Lecce, kde se stroje vyrábějí, a plánuje navýšení výroby do konce roku 2024.

JCB postaví továrnu v Texasu

(24.1.2024) Společnost JCB oznámila, že v Severní Americe postaví novou továrnu, která v příštích pěti letech vytvoří 1 500 nových pracovních míst.

Nová generace traktorových čelních nakladačů Claas FL C

(23.1.2024) Claas uvádí na trh novou generaci traktorových čelních nakladačů s výrazně vylepšenými komfortními a výkonnostními vlastnostmi, které nahradí předchozí řadu Claas FL C s integrovaným mechanickým paralelogramem. Nové modely byly představeny na veletrhu…

Jak se vyrábí manipulační technika Combilift?

(22.1.2024) Během oslav 25. výročí od založení firmy Combilift se členové redakce Agroportal24h.cz seznámili s výrobou manipulační techniky v irském Monaghanu.

Elektrický teleskopický manipulátor Dieci Mini Agri-e umožňuje snadnou výměnu baterií podle potřeb

(22.1.2024) Italský výrobce manipulační techniky Dieci na mezinárodním zemědělském veletrhu představil svůj první elektrický teleskopický manipulátor Dieci Mini Agri-e. Jde o elektrifikovanou verzi jednoho z nejoblíbenějších modelů z nabídky Dieci.

Novinky v manipulační technice Combilift

(19.1.2024) V rámci Tiskových dní firmy Combilift v Irsku byly novinářům prakticky prezentovány novinky v oblasti manipulační techniky. Společnost oznámila vstup do odvětví manipulace s komponenty větrných elektráren. Představila také první autonomní zakladač s…

Combilift oslavil 25. výročí od založení

(18.1.2024) Irská společnost Combilift, největší výrobce vícecestných, bočních a kloubových vysokozdvižných vozíků na světě, oslavila 25. výročí od svého založení. Oslavy, seznámení s obchodními výsledky, představení novinek a prohlídka výrobního závodu proběhla v…

Wacker Neuson dosáhl dobrých výsledků

(11.1.2024) Společnost Wacker Neuson, výrobce manipulační techniky Kramer a Weidemann, dosáhla dobrých výsledků navzdory několika známkám všeobecného hospodářského zpomalení.

← Zpět
  ...