Agromex - Největší distributor zemědělské techniky v ČR
Dnes je 30.5. – svátek slaví Ferdinand

Nejhezčí sklízecí mlátičkou na světě je MF Ideal

Zveřejněno: 12.04.2018

Na ocenění Red Dot u zemědělské techniky už jsme si docela zvykli. V posledních letech toto ocenění již získala řada traktorů, řezaček, ale i vyorávačů cukrové řepy. Prvenství mezi kombajny patří sklízecí mlátičce MF Ideal.

V soutěži Red Dot Design Award 2018 získala ocenění Red Dot: Best of the Best  (nejlepší z nejlepších) sklízecí mlátička Massey Ferguson Ideal. Do soutěže se sešlo více než 6300 výrobků, které posuzovala porota složená z nezávislých odborníků z oblasti průmyslu. Porota u sklízecí mlátičky ocenila inovativní celkový koncept díky bohatým inovacím zvyšujícím výkonnost, která je zaokrouhlena jedinečným designem.

MF Ideal je zcela nová vysoce výkonná sklízecí mlátička, která je navržena tak, aby vyhovovala potřebám všech zemědělských podniků. Se třemi modely (451 - 647 koní), řada sklízecích mlátiček stanovuje nové standardy z hlediska efektivity, což umožňuje výrazné zvýšení produktivity a výkonnosti.

Red Dot není jediné ocenění, které sklízecí mlátička dostala. Na veletrhu Agritechnica 2017 získala stříbrnou medaili v kategorii Maschine des Jahres 2018.

Autor fotografií/videa: