TECNOMA - Ultimátní přesnost postřiku
Dnes je 29.1. – svátek slaví Zdislava

Články, aktuality a videa o technice pro zpracování půdy

Technika pro zpracování půdy - zpracování půdy bez orby a konvenční zpracování půdy. Kypřiče pro mělké kypření a zpracování půdy do střední hloubky, talířové kypřiče, radličkové kypřiče, prutové kypřiče, stroje s poháněnými pracovními nástroji, kombinátory, kypřiče pro hlubší kypření bez obracení půdy, dlátové kypřiče, podrýváky, podmítače.

Téma „Technika pro zpracování půdy“ – třídění:

N.O.P.O.Z.M. slaví 30. výročí limitovanou edicí tažených smyků

(13.1.2023) Česká společnost N.O.P.O.Z.M. letos slaví 30. výročí od založení. Zákazníci se mohou těšit na limitovanou edicí tažených smyků.

Mzuri staví nový výrobní závod

(12.1.2023) Firma Mzuri z Velké Británie staví nový výrobní závod. Zatím prozradila, že se bude nacházet v Evropě. Mzuri nabízí kompletní výběr zařízení na STRIP Till – páskové zpracování půdy, což zahrnuje řadu jednopřejezdových secích strojů Pro-Til, kypřič půdy…

Lemken kupuje jihoafrického výrobce secích strojů Equalizer

(6.1.2023) Rodinná společnost Lemken a jihoafrická společnost Equalizer uzavřely dohodu o akvizici. Lemken tak výrazně rozšíří své portfolio produktů v oblasti secích strojů. Sortiment výrobků Equalizer, zaměřený na minimální narušení půdy až po bezorebné…

Lemken investuje do umělé inteligence. Získal podíl ve společnosti Track32

(4.1.2023) Moderní rozpoznávání obrazu je v zemědělství stále rozšířenější a umožňuje alespoň částečně autonomní využití strojů v mnoha oborech. To však vyžaduje výkonné kamery nebo senzory v kombinaci s inteligentními algoritmy.

Väderstad představuje nové hroty Marathon Edge

(29.12.2022) Väderstad představuje nový hrot Marathon Edge 80 mm. Hrot Marathon Edge má díky svému tvaru vysokou schopnost “zakousnutí” do půdy a zároveň prodlužuje životnost ve srovnání se standardním hrotem.

Novinky značky LEMKEN přišly do BV-Techniky: secí stroj Lemken Solitair DT a kypřič Lemken Karat 10

(29.12.2022) BV-Technika, a. s. do svého prodejního sortimentu zařadila dvě novinky značky LEMKEN. První z nich je kypřič Lemken Karat 10 a secí stroj Lemken Solitair DT. Zákazníci firmy BV-Technika si budou moci obě novinky během roku 2023 vyzkoušet na vlastní kůži.

Polní brány APV pro vláčení a předseťovou přípravu půdy

(20.12.2022) V ekologickém zemědělství, nebo v případě kdy chceme snížit spotřebu herbicidů, je možné regulovat vzcházející plevele vláčením. K tomu mohou posloužit polní brány rakouské firmy APV.

Kompaktní diskové podmítače Pöttinger TERRADISC se záběry od 4 do 6 metrů lze vybavit nožovým válcem

(19.12.2022) Kompaktní diskové podmítače se při zpracování půdy používají mnoha různými způsoby. Aby bylo použití ještě efektivnější a flexibilnější, lze polonesená provedení Pöttinger TERRADISC 4001 T, 5001 T a 6001 T kombinovat také s předním nožovým válcem.

Ještě blíže k uživatelům strojů Horsch, STAGRA otevřela u Strakonic nové středisko

(5.12.2022) Dne 20. října 2022 proběhlo slavnostní otevření zcela nového střediska společnosti STAGRA, které se konalo v Řepicích u Strakonic. Zákazníci měli možnost prohlédnout si nově otevřené prostory. Celé započetí této akce zahajoval proslov spolumajitele a…

← Zpět
  ...