Agromex - Největší distributor zemědělské techniky v ČR
Dnes je 20.7. – svátek slaví Ilja

Nová zemědělská technika

Zpravodajství o nové zemědělské technice a inovacích. Premiéry, uvedení strojů na trh a jejich základní představení.
Téma „Nové stroje“ – třídění:

Nové prutové brány Joskin Bioflex s nepřetržitou modulací intenzity hrotů pomocí hydraulického nastavení

(5.7.2024) V době, kdy se veřejně diskutují ožehavé agronomické otázky, jako je například debata o zákazu glyfosátu, je důležité, aby se vývoj nových strojů více zaměřil na efektivní a ekologické alternativy. Joskin Bioflex byl vytvořen s ohledem na tuto skutečnost.

Nová výbava pro návěsy Krampe – Krampe TwinTop pro zakrytí a zajištění nákladu

(5.7.2024) Společnost Krampe Fahrzeugbau představila svůj nejnovější produkt, systém zaplachtování nákladu Krampe TwinTop. Tento inovativní systém nabízí bezpečné a spolehlivé řešení pro zakrytí a zajištění nákladu. Systém Krampe TwinTop je vlastním vývojem…

Kverneland se u postřikovačů připravuje na zavedení systému pro bezkontaktní plnění přípravků

(4.7.2024) Kverneland je připraven na budoucí zavedení systému pro bezkontaktní přepravu/plnění přípravků (Closed Transfer System – CTS), který je šetrný k životnímu prostředí, a na připravovanou legislativu.

Nový systém odpružení kabiny Comfort Ride pro vinohradnické traktory New Holland T4V a T4N

(4.7.2024) New Holland na výstavě SITEVI prezentoval nový systém odpružení kabiny Comfort Ride u vinohradnických traktorů New Holland T4V a T4N, který přináší obsluze zdravotní a produktivní výhody plynoucí z většího pohodlí a snížení únavy.

Steyr FCTRAC – nový koncept traktoru na vodíkové palivové články

(3.7.2024) Ve spolupráci inženýrů ze závodu CNH na výrobu traktorů v Sankt Valentinu a Technické univerzity ve Vídni byl nedávno představen inovativní koncept traktoru Steyr poháněného vodíkovými palivovými články.

Nová rozšířená řada traktorů John Deere 6M je vhodná pro nejrozmanitější potřeby zemědělců

(1.7.2024) John Deere představil novou řadu traktorů John Deere 6M s výrazně rozšířenou paletou modelů. Nyní je v sortimentu celkem 17 modelů z toho 10 modelů s výkonem nad 150 koní, které jsou vhodné pro nejrozmanitější potřeby nejen zemědělců. Tato řada nyní…

Robot AgXeed s novým obracečem VOLTO, nový lis ROLLANT a žací stroje DISCO

(29.6.2024) CLAAS představuje novinky: Robot AgXeed v akci spolu s novým obracečem CLAAS Volto, nový kombinovaný lis s ovíječkou CLAAS Rollant a nové žací stroje CLAAS Disco.

Sklizeň obilí ve velkém. Axion TERRA-TRAC s žací trojkombinací!

(29.6.2024) Sklizeň ve velkém za pomocí letošních novinek z produkce CLAAS. V akci můžeme vidět tři nové diskové žací stroje CLAAS Disco, řezačku CLAAS Jaguar 970 a traktory s návěsy Fliegl Cargos. Sklizeň proběhla v rámci Tiskového dne firmy CLAAS.

Krampe RamBody 900 s výtlačným mechanismem nově v třínápravovém provedení

(28.6.2024) Firma Krampe v roce 2022 představila svůj první dvounápravový návěs s výtlačným mechanismem. Letos na trh přichází větší třínápravová verze Krampe RamBody 900.

← Zpět
  ...