Agromex - Největší distributor zemědělské techniky v ČR
Dnes je 20.7. – svátek slaví Ilja

Agroecopower slaví 20 let na trhu

Zveřejněno: 2. 4. 2024

Agroecopower se opětovně vyvyšuje jako průkopník v oblasti softwarových úprav řídících jednotek zemědělské techniky. S nadšením oznamujeme, že jsme se stali první volbou pro modernizaci vaší zemědělské techniky v roce 2023 v Evropě. S našimi revolučními softwarovými úpravami jsme schopni zajistit nejen úsporu pohonných hmot, ale také zlepšit výkon a stabilitu motorů, a to vše v souladu s homologací udělenou Ministerstvem dopravy ČR.

Původní a nové hodnoty vašeho stroje jsou měřeny pomocí dynamometru od firmy ATX-dyno.

Naše poslání je jednoduché – poskytnout našim zákazníkům nejefektivnější a odzkoušené úpravy zemědělských strojů na trhu. Co můžete očekávat od softwarové úpravy?

Hlavní výhody našich softwarových úprav

  1. Úspora pohonných hmot: Naše softwarové úpravy umožňují optimalizaci využití paliva, což vede k významným úsporám v provozních nákladech pro naše zákazníky. S Agroecopowerem můžete být jisti, že každá kapka paliva je využita s maximální efektivitou.

  2. Zlepšený chod motoru: Díky sofistikovaným úpravám našeho softwaru je chod vašeho zemědělského stroje hladší a stabilnější a v nižších otáčkách. Naše technologie optimalizují výkon motoru a kroutící moment, což zvyšuje jeho životnost a užitnou hodnotu.

  3. Rezerva výkonu: S našimi softwarovými úpravami získáváte navíc rezervu výkonu, která může být klíčová při zvládání náročných úkolů v různých pracovních podmínkách.

Na těchto trzích působí společnost Agroecopower.
Na těchto trzích působí společnost Agroecopower.

Postup softwarových úprav

  1. Příjezd technika: Naši odborníci přijedou přímo k vám na farmu, aby provedli úpravy vašeho zemědělského stroje na místě.

  2. Změření originálních hodnot: Nejprve provedeme měření původních hodnot vašeho stroje pomocí dynamometru od firmy ATX-dyno, abychom měli základní údaje pro další úpravy. To znamená, jaký má stroj výkon a kroutící moment.

  3. Stažení originálního souboru: Následně stáhneme originální softwarový soubor z řídící jednotky vašeho stroje. Využívá se jako záloha, kterou lze kdykoliv vrátit zpět do stroje.

  4. Úprava souboru se softwarem: Po stažení se soubor zasílá přes náš interní systém na centrálu v Jihlavě, kde ho přebírá softwarový technik. Pomocí našich pokročilých nástrojů provedeme individuální úpravy souboru. Softwary zařazené do portfolia jsou vyzkoušeny a odladěny během 20 let praxe.

  5. Nahrání do zemědělského stroje a znovu změření hodnot: Po dokončení úprav nahráváme upravený softwarový soubor zpět do řídící jednotky vašeho stroje a provádíme opětovné měření hodnot, abychom ověřili účinnost našich úprav.

  6. Porovnání hodnot a předání zpět klientovi: Nakonec porovnáme nové hodnoty s původními a předáme vám graf s výkonnostními křivkami o kolik se zvednul výkon a kroutící moment.

Hodnoty traktoru John Deere 6R naměřené pomocí dynamometru od firmy ATX-dyno.
Hodnoty traktoru John Deere 6R naměřené pomocí dynamometru od firmy ATX-dyno.

Agroecopower slaví výročí!

Ač je to i pro nás neuvěřitelné, od založení divize zemědělské techniky uplynulo již 20 let. Za tu dobu se celá firma rozrostla – z rodinného domu do vývojového centra v Jihlavě, z firmy o 8 českých nadšencích po firmu s 260 kmenovými zaměstnanci po celém světě.

Předčasný dárek

V roce 2023 jsme dostali předčasný dárek ke dvacátinám – schválení od Ministerstva dopravy ČR pro provoz na pozemních komunikacích. Co to vlastně znamená? Od loňského roku můžeme dělat zápis naší úpravy do technického průkazu. Celý proces trval velice dlouho, museli jsme nechat otestovat různé značky a různé výkonnostní kategorie traktorů, abychom prokázali pomocí renomované nezávislé společnosti TÜV SÜD, že naše úpravy splňují emisní normy EU.

Zakladatel společnosti Jakub Klobása.
Zakladatel společnosti Jakub Klobása.

Co tedy na závěr?

Děkujeme vám za přízeň a přejeme vám, aby se celá situace v zemědělství uklidnila co nejdříve.

Pokud se s námi chcete potkat, potom přijměte pozvání na výstavu Techagro, kde budeme v pavilonu P, stánek 056.