50 let Kubota v Evropě. Akční nabídka modelů řad M5 a M5N.
Dnes je 12.4. – svátek slaví Julius

Gregor a Syn drží laťku v prodeji strojů ROZMITAL vysoko

Zveřejněno: 5. 5. 2023

Společnost Gregor a Syn, s.r.o. se stala vítězem v kategorii prodejce roku a současně získala titul absolutního vítěze, a to již počtvrté. Do svého sortimentu společnost zařadila dva nové diskové žací stroje značky ROZMITAL.

Michal Gregor si převzal od Strojíren Rožmitál ocenění.

Soutěž o nejlepšího prodejce roku vyhlašují Strojírny Rožmitál každoročně a nejinak tomu bylo i letos. Sledovaným parametrem je celkový obrat firem, přičemž jsou společnosti geograficky rozděleny do několika kategorií, a to do tzv. české, slovenské a zahraniční. V každé kategorie jsou vyhlášeni nejúspěšnější prodejci. Vrcholem soutěže je vyhlášení absolutního vítěze, tedy nejlepšího prodejce napříč všemi kategoriemi.

V ČR se na stupních vítězů za uplynulý rok v kategorii prodejce roku umístila na 1. místě společnost Gregor a Syn, která se stala i absolutním vítězem uplynulého obchodního roku, a to již počtvrté za sebou. Podařilo se jí dosáhnout prodeje 89 kusů techniky a udržet tak svůj obchodní výsledek z předloňského roku.

„Všem vítězům gratulujeme. Zejména pak společnosti Gregor a syn, s.r.o., která zvítězila již čtvrtým rokem za sebou. Jednoznačně to svědčí o síle, odbornosti a proaktivnosti všech zaměstnanců firmy. Oceňuji ale práci celé naší sítě, která čelila nelehké době a řadě neplánovaných výzev. Už nyní se těším na nový ročník a jsem zvědavý, zda táborská firma obhájí vítězství a dosáhne na pátý triumf v řadě, nebo se najde vyzyvatel, který sesadí krále z trůnu,“ říká Pavel Jahoda, obchodní ředitel Strojíren Rožmitál, s.r.o.

Nové diskové žací stroje ROZMITAL

„Česká technika z dílny Strojíren Rožmitál je ceněná pro svou robustnost a vysokou odolnost. O odolnosti svědčí např. míra poruchovosti a reklamací, kterých evidujeme ve firmě minimum. Na dealerské konferenci ROZMITALu dokonce zaznělo, že v posledních třech letech nepřekračuje míra reklamací 0,12 % v rámci celkových tržeb z prodejů. To je přeci úžasné číslo, svědčící o tom, že ROZMITAL je držák,“ vysvětluje Michal Gregor, jednatel společnosti Gregor a syn s.r.o. v čem spatřuje svůj prodejní úspěch. I proto společnost Gregor a Syn zařadila do svého sortimentu i nové diskové žací stroje značky ROZMITAL.

Žací stroj ROZMITAL SD-24L má pracovní záběr 2,38 metru a je vybaven 6 disky, každý se dvěma noži s možností rychloupínání.
Žací stroj ROZMITAL SD-24L má pracovní záběr 2,38 metru a je vybaven 6 disky, každý se dvěma noži s možností rychloupínání.

Jedná se o odlehčený žací stroj s bočním zavěšením ROZMITAL SD-24L a čelní nesený žací stroj ROZMITAL SC-301R vybavený válcovým kondicionérem.

Žací stroj ROZMITAL SD-24L má pracovní záběr 2,38 metru a je vybaven 6 disky, každý se dvěma noži s možností rychloupínání. Žací lišta je vyrobena z kvalitních a odolných materiálů. Hydraulické prvky žacího stroje jsou integrovány do rámu závěsu stroje a novinka je vybavena plazy z kvalitní oceli. Výška strniště je od 40 do 70 mm. S plošným výkonem 2,3 ha za hodinu najde stroj uplatnění zejména na malých výměrách nebo v podhorských oblastech. Díky své lehké váze je možné sekačku agregovat s traktory s výkony již od 60 koní, což je benefit oceňovaný zejména soukromými farmáři.

Čelní nesený žací stroj ROZMITAL SC-301R s válcovým kondicionérem má pracovní záběr 3,01 metru a žací lišta je tvořena 7 disky, každý se dvěma noži.
Čelní nesený žací stroj ROZMITAL SC-301R s válcovým kondicionérem má pracovní záběr 3,01 metru a žací lišta je tvořena 7 disky, každý se dvěma noži.

Čelní nesený žací stroj ROZMITAL SC-301R s válcovým kondicionérem má pracovní záběr 3,01 metru a žací lišta je tvořena 7 disky, každý se dvěma noži. Robustní a odolný stroj se vyznačuje výbornou kvalitou řezu a dobrým kopírováním terénu včetně příčné polohy. Díky oboustrannému upevnění tvoří žací lišta s rámem tuhý celek. Nadlehčování lišty je řešeno pomocí vinutých pružin. Žací stroj je vybaven přetěžovací třecí spojkou kardanu chránící proti přetížení. Plazy jsou vyrobeny z vysoce odolného materiálu. Výška strniště se pohybuje od 40 do 80 mm. Stroj je vybaven válcovým kondicionérem, u kterého má obsluha možnost vyřazení z funkce v případě potřeby. ROZMITAL SC-301R najde uplatnění zejména při zpracovávání vojtěšky, jetele apod.

Společnost Gregor a Syn zařadila do svého sortimentu nové diskové žací stroje značky ROZMITAL.
Společnost Gregor a Syn zařadila do svého sortimentu nové diskové žací stroje značky ROZMITAL.

„Výběrem strojů ROZMITAL zákazník jen vydělá. Řada našich zákazníků dala strojům přednost z důvodu dobrého poměru ceny a kvality a do dnes nelitují. Přijďte se k nám osobně přesvědčit o výhodách české techniky z Rožmitálu pod Třemšínem,“ říká Michal Gregor.

Více informací o nabízených strojích, nejenom značky ROZMITAL, najdete na webu www.gregorasyn.cz.

Společnost Gregor a Syn má na kontě již několik ocenění.
Společnost Gregor a Syn má na kontě již několik ocenění.