Agromex - Největší distributor zemědělské techniky v ČR
Dnes je 20.7. – svátek slaví Ilja

Plečka EINBÖCK CHOPSTAR-PRIME v nové podobě. Maximální pohodlí, kvalita práce a spolehlivost

Zveřejněno: 10. 1. 2022

Rakouský Einböck pro rok 2022 představuje inovovanou plečku Chopstar-Prime. Její jednotlivé jednotky s pracovními orgány byly navržené pro maximální pohodlí, kvalitu práce, spolehlivost a odolnost. Díky rychlému a nekomplikovanému přizpůsobení plečky různým podmínkám a plodinám je vhodná pro skutečné profesionály.

Plečka Einböck CHOPSTAR-PRIME v nové podobě.

U nové plečky Einböck CHOPSTAR-PRIME lze pracovní orgány, například radličky a ochranné prvky, rychle nastavit. Kromě běžných pracovních orgánů, jako jsou prsty, brány a již zmíněné ochranné prvky, se u nové plečky objevují další technická vylepšení ulehčující práci v porostu. Jednotlivé paralelogramy lze hydraulicky zvedat až do výšky 50 cm nad zemí, což usnadní jízdu ve vyšším porostu.

Plečka Einböck CHOPSTAR-PRIME je již k dispozici v předsériovém provedení.

Jednotlivé jednotky plečky Einböck CHOPSTAR-PRIME lze hydraulicky zvedat až do výšky 50 cm nad zemí, což usnadní jízdu ve vyšším porostu.
Jednotlivé jednotky plečky Einböck CHOPSTAR-PRIME lze hydraulicky zvedat až do výšky 50 cm nad zemí, což usnadní jízdu ve vyšším porostu.

Michael Einböck jednatel a šéf konstrukce modelu plečky Einböck CHOPSTAR-PRIME uvedl: „S modelem Einböck CHOPSTAR-PRIME oslovujeme především absolutní odborníky se zálibou v přesnosti a pohodlí. Díky mnoha praktickým a dlouhodobým testům a našim dlouholetým zkušenostem v oblasti meziřádkové kultivace se nám podařilo navrhnout další naprosto spolehlivý a uživatelsky velmi přívětivý stroj, který uživatelům přinese mnoho radosti a pohodlí při práci!“