Agromex - Největší distributor zemědělské techniky v ČR
Dnes je 23.7. – svátek slaví Libor

ROZMITAL a TECHAGRO 2024

Zveřejněno: 6. 4. 2024

V neděli 7. dubna startuje na brněnském výstavišti mezinárodní zemědělský veletrh TECHAGRO. Na stánku obchodního partnera NEREZ Vizivice s.r.o. budou k vidění dva stroje ROZMITAL a to obraceč ROZMITAL OZ-676 s doplňkovou výbavou v podobě hákových prstů a shrnovač ROZMITAL SB-4631. Srdečně Vás zveme na stánek partnera, který snajdete v pavilonu F na ploše 003.

Obraceč ROZMITAL OZ-676.

„Letošního ročníku TECHAGRO se neúčastníme napřímo jako výrobce, ale prostřednictvím obchodního partnera. Důvodem jsou zvyšující se náklady spojené s účastí na veletrzích a diskutabilní obchodní přínos akcí tohoto rozsahu. Vyšší přínos v tomto ohledu pro nás mají lokální předváděcí akce, či prezentace strojů organizované obchodními partnery. TECHAGRO se však řadí mezi prestižní akce konané v republice, i proto jsem hledali způsob, jak umožnit návštěvníkům, aby naše stroje byly na akci k vidění. Děkujeme tímto partnerovi NEREZ Vizovice, který na svém stánku představí dva oblíbené stroje ROZMITAL v plné doplňkové výbavě. Všechny příznice naší značky zveme do pavilonu F na stánek 003,” vysvětluje Pavel Jahoda, obchodní ředitel Strojíren Rožmitál s.r.o.

Kategorii obracečů bude zastupovat oblíbený šestirotorový shrnovač ROZMITAL OZ 676 s pracovním záběrem 6,7 metru. Stroj je vybaven hydraulicky skládanou konstrukcí, která se v transportní poloze automaticky aretuje. Průměr rotorů je 1,36 metru a každý je osazen 6 rameny. Model je možné mechanicky natáčet pro nastavení směru odhozu píce, zejména na krajích pozemků jde o ceněnou vlastnost stroje. Pro stroj je charakteristické výborné kopírování terénu, které lze ještě vylepšit osazením kopírovacího kolečka na inovovaný tříbodový závěs.

ROZMITAL OZ-676 bude na veletrhu navíc osazena v rámci demonstrace z poloviny tzv. hákovými prsty určenými pro obraceče. Tvar prstů zlepšuje míru rozhozu a načechrání píce, snižuje riziko zarytí prstů do půdy a tím chrání píci před kontaminací, případně před poškozením samotných prstů stroje. U každého hákového prstu je navíc možné mechanicky upravit míru rozhozu za strojem díky dvěma pozicím. Prsty jsou doplňkovým vybavením nejenom pro ROZMITAL OZ-676, ale také pro modely ROZMITAL OZ-454, ROZMITAL OZ-676H a ROZMITAL OZ-908.

Shrnovač ROZMITAL SB-4631.
Shrnovač ROZMITAL SB-4631.

Ze shrnovačů bude na akci k vidění ROZMITAL SB-4631. Jedná se o jedno rotorový nesený shrnovač píce s pracovním záběrem 4,6 metru. Velký rotor má 10 ramen, každé se čtyřmi pracovními dvojprsty. Pod rotorem se nachází čtyřkolový tandemový podvozek pro lepší kopírování terénu a větší stabilitu stroje.

Srdečně všechny zveme do pavilonu F, kde na ploše 003 budou stroje ROZMITAL k vidění. Těšíme se na Vás!

ROZMITAL a TECHAGRO 2024.
ROZMITAL a TECHAGRO 2024.