Agromex - Největší distributor zemědělské techniky v ČR
Dnes je 20.7. – svátek slaví Ilja

Články, aktuality a videa o obraceči

Obraceče musí umožňovat rovnoměrné rozhození pokosu, včetně případných hromádek a zalehlých pokosů. Mají obrátit pokos nebo píci rozprostřenou naširoko, přičemž obrácení musí být rovnoměrné, spodní vrstvy mají být uloženy nahoru a píce má být načechraná.

Téma „Obraceče“ – třídění:

Den pícninářské techniky v Karlovicích

(16.6.2024) Společnost UNIMARCO ve čtvrtek 13.6.2024 uspořádala Den pícninářské techniky v Karlovicích vedle Kempu Machůzky. Představil se univerzální transportér Caron, traktor Ferrari, mulčovač Agrimaster a Orsi.

Pícninářská linka SIP ALP na rodinném Statku u Velšů

(27.5.2024) V Beskydských kopečkách na Frýdecko-Místecku se nachází rodinná farma Velšových. Na celkem 36 ha se o krmivo pro stádo skotského náhorního skotu a vřesových ovcí stará Steyr Multi s kompletní pícninářskou linkou SIP ALP, která je stvořená pro práci na…

Na jihu Čech se v praxi představily novinky firmy Pöttinger

(21.5.2024) Na pozemcích Zemědělského družstva Rodvínov v okrese Jindřichův Hradec uspořádala společnost AGROZET České Budějovice, a.s. představení kompletní linky pro sklizeň pícnin firmy Pöttinger. Během praktických ukázek byla desítkám diváků předvedena žací…

Nová řada obracečů McHale ProPel

(20.5.2024) McHale vyrábí již více než třicet let širokou škálu strojů pro sklizeň pícnin. Kromě žacích strojů, shrnovačů a lisů má v sortimentu obraceče. Na veletrhu Agritechnica 2023 výrobce prezentoval novou řadu obracečů McHale ProPel.

Pícninářský den Agromex v Nekoři

(19.5.2024) Redakce se zúčastnila Pícninářského dne AGROMEX, který se konal v Nekoři. Proběhlo předvádění strojů s možností vyzkoušet si jednotlivé soupravy a stroje.

Jedna německá farma, čtyři stroje ROZMITAL

(26.4.2024) Na stroje ROZMITAL spoléhá německý farmář Helmut Straub z Bavorska již od roku 2017. Od té doby si pořídil celkem čtyři stroje – žací kombinaci ROZMITAL SC-301 a ROZMITAL SM-820, šestirotorový obraceč ROZMITAL OZ-676, jednorotorový shrnovač ROZMITAL SB…

Farma Jamartice úspěšně spolupracuje s BV-Technikou v oblasti nové i použité techniky

(18.4.2024) Ing. Michal Novák hospodaří na Farmě Jamartice u Rýmařova. V malebné krajině sklízí pícniny a pase dobytek. Část strojního vybavení na farmu dodala firma BV-Technika a.s., se kterou majitel spolupracuje již od devadesátých let minulého století.

ROZMITAL a TECHAGRO 2024

(6.4.2024) V neděli 7. dubna startuje na brněnském výstavišti mezinárodní zemědělský veletrh TECHAGRO. Na stánku obchodního partnera NEREZ Vizivice s.r.o. budou k vidění dva stroje ROZMITAL a to obraceč ROZMITAL OZ-676 s doplňkovou výbavou v podobě hákových prstů a…

Nové obraceče Massey Ferguson TD Gen2 Alpine do horského terénu

(28.12.2023) Massey Ferguson oznamuje, že rozšiřuje nabídku strojů uvedením čtyř nových obracečů Alpine pro sezónu 2024.

← Zpět
  ...