DNY OTEVŘENÝCH DVEŘÍ AGRALL 2024 - SMART FARMING DAYS
Dnes je 23.2. – svátek slaví Svatopluk

Stroje Rozmital na demo show v Litvě

Zveřejněno: 17. 6. 2022

Ve spolupráci s obchodním partnerem společností SPECAGRA proběhla v Litvě v prvních červnových dnech praktická demonstrace zemědělských strojů. Desítky návštěvníků se osobně přesvědčili o odolnosti, robustnosti a kvalitách strojů Rozmital.

Během praktických ukázek se návštěvníkům představila žací kombinace Rozmital SM-820 s pracovním záběrem 8,2 m a žací lištou vlastní konstrukce.

Dne 2. června 2022 se v litevské obci Kukuiliškės konala demo show organizovaná litevským partnerem společností Specagra. Deštivé počasí zájemce o stroje neodradilo a akce se zúčastnilo několik desítek litevských farmářů.

Během praktických ukázek se návštěvníkům představila žací kombinace Rozmital SM-820 s pracovním záběrem 8,2 metru a žací lištou vlastní konstrukce, a to v kombinaci s čelní nesenou diskovou sekačkou Rozmital SC-301. V akci byly dále dvourotorový shrnovač na prostřední řádek Rozmital SP-962H s hydraulicky nastavitelným pracovním záběrem až 9,6 metru a čtyřrotorový obraceč Rozmital OZ-524S s pracovním záběrem 5,6 metru. Předváděné stroje byly nabízeny v průběhu akce za zvýhodněné ceny.

V akci byly dále dvourotorový shrnovač na prostřední řádek Rozmital SP-962H s hydraulicky nastavitelným pracovním záběrem až 9,6 m.
V akci byly dále dvourotorový shrnovač na prostřední řádek Rozmital SP-962H s hydraulicky nastavitelným pracovním záběrem až 9,6 m.

„Praktická zkušenost je nedocenitelná, i proto podporujeme akce partnerů, kteří chtějí v rámci praktických demonstrací představit produktové portfolio Rozmitalu. Jsem rád, že po Slovensku měli tuto možnost také litevští zemědělci a děkuji partnerovi za zorganizování profesionální akce,“ hodnotí přínos eventu Pavel Jahoda, obchodní ředitel Strojíren Rožmitál, s.r.o.

Čtyřrotorový obraceč Rozmital OZ-524S s pracovním záběrem 5,6 m.
Čtyřrotorový obraceč Rozmital OZ-524S s pracovním záběrem 5,6 m.

„Rádi a hrdě představujeme stroje Rozmital zemědělcům, tak jak tyto stroje přinášejí vysokou kvalitu a spolehlivost. Naši zákazníci to vědí a o tuto pozitivní zkušenost se dělí s ostatními, ti se pak přicházejí osobně přesvědčit o pravdivosti těchto tvrzení na předváděcí akci,“ říká Simona Kazilionytė, project manažerka ve společnosti Specagra.

Po Dni poľa v Očové na Slovensku byla akce v Litvě v pořadí druhou praktickou demonstrací strojů. Tím to ale nekončí. Již začátkem července budou mít příležitost se seznámit se stroji Rozmital v terénu také lotyšští zemědělci.

Litevské zemědělství je zaměřené z větší části na živočišnou produkci. Pícninářství zde proto hraje významnou roli, navíc struktura a rozloha jednotlivých farem vytváří poptávku po strojích, jejichž produktovou nabídku Strojírny Rožmitál, s.r.o. pokrývají.