Agromex - Největší distributor zemědělské techniky v ČR
Dnes je 25.4. – svátek slaví Marek

Aktuality na téma „Joskin“

Téma „Joskin“ – třídění:

Konfigurátor společnosti Joskin už pokrývá všechny produkty

(17.10.2022) Před rokem společnost Joskin oznámila oficiální spuštění online konfigurátoru pro celou řadu svých výrobků.

Joskin otevře nový výrobní závod v Lucembursku

(17.9.2022) Poptávka po produktech JOSKIN stále roste, takže společnost musí hledat způsoby, jak navyšovat výrobu. Tváří v tvář potížím s náborem zaměstnanců do výroby je společnost nucena spoléhat se ve velké míře na automatizaci.

Joskin spustil konfigurátor lučních bran a přepravníků zvířat. Výrobek si můžete sestavit podle vlastních představ, objeví se i cena

(11.5.2021) Joskin už kompletně přepracoval své webové stránky, digitalizoval svůj showroom a virtuálně zpřístupnil všechny svoje výrobní závody. Dalším krokem k digitalizaci je spuštění online konfigurátoru pro přepravníky zvířat a luční brány.

Nahlédněte do výrobních závodů Joskin. Letos kvůli koronaviru pouze virtuálně

(10.1.2021) Belgický Joskin, výrobce zemědělské techniky, každý rok pořádá Den otevřených dveří spojený s výstavou techniky. Letošní jubilejní 20. ročník se ale kvůli situaci kolem koronaviru uskuteční pouze virtuálně. Z toho důvodu Joskin přepracoval své webové…

Velké manévry v polské továrně na zemědělské stroje Joskin. Kvůli nádrži pro žárové zinkování museli postavit železniční trať

(30.11.2020) 15. srpna jeden z největších výrobců dopravní a aplikační techniky, belgický Joskin, provedl výměnu nádrže pro žárové zinkování. Stalo se tak v polské továrně u města Trzcianka.

Joskin navzdory koronaviru pokračuje ve výrobě, indický Solis zase prodlužuje záruku

(6.4.2020) Přinášíme další informace ohledně výroby zemědělské techniky ve světě, která se musí přizpůsobovat pandemii koronaviru.

Joskin zkouší oživit Cargo-TRACK

(14.12.2017) Nový Cargo-TRACK je novým pokusem belgického výrobce Joskin o znovuzrození nosiče nářadí.

← Zpět
Další →