Agromex - Největší distributor zemědělské techniky v ČR
Dnes je 21.7. – svátek slaví Vítězslav

Články, aktuality a videa o technice JOSKIN

Belgický JOSKIN se zabývá výrobou návěsů, rozmetadel hnoje, přepravníky dobytka, fekály, výměnnými nástavbami a stroji pro údržbu pastvin a luk. Sériová výroba společnosti JOSKIN nabízí reálnou možnost typizované konstrukce a používání hospodárných výrobních technik. JOSKIN si pro své výrobky vybral speciální typ oceli. Tato ocel je vhodnější na ohýbání a válcování. Tím je i výsledný produkt spolehlivější, pevnější a kvalitnější. JOSKIN provozuje několik výrobních závodů v různých státech EU.

Téma „Joskin“ – třídění:

Joskin Tetraliner RL pro přepravu kejdy rychlostí až 40 km/h

(16.5.2024) Cisterny pro dělenou přepravu kejdy jsou stále oblíbenější. Cisterna Joskin Tetraliner RL nasaje kejdu a doveze ji přímo k aplikátoru na pole. Tam dojde k přečerpání kejdy do aplikační cisterny.

Vlajková řada cisteren na kejdu Joskin X-TREM2 byla obohacena o dva nové modely

(24.4.2024) Vlajková řada cisteren na kejdu Joskin X-TREM2 byla obohacena o dva nové modely s celkovým objemem 22 694 litrů: Joskin X-TREM2 22000 D a Joskin X-TREM2 22000 DXT.

Návěs Joskin Silo-SPACE2 přichází v inovované podobě. Je odolnější a rychleji se vyprázdní

(10.4.2024) Belgický Joskin inovoval své oblíbené traktorové návěsy Joskin Silo-SPACE2 pro přepravu řezanky.

Jedno z nejprodávanějších rozmetadel hnoje Joskin Tornado se dočkalo nové generace

(16.11.2022) Jedno z nejprodávanějších rozmetadel hnoje Joskin Tornado se dočkalo nové generace. Od svého vzniku na konci 90. let se rozmetadlo hnoje Joskin Tornado neustále vyvíjelo a základy, na kterých si vybudovalo svou pověst, byly nadále vylepšovány. Jde…

Konfigurátor společnosti Joskin už pokrývá všechny produkty

(17.10.2022) Před rokem společnost Joskin oznámila oficiální spuštění online konfigurátoru pro celou řadu svých výrobků.

Joskin otevře nový výrobní závod v Lucembursku

(17.9.2022) Poptávka po produktech JOSKIN stále roste, takže společnost musí hledat způsoby, jak navyšovat výrobu. Tváří v tvář potížím s náborem zaměstnanců do výroby je společnost nucena spoléhat se ve velké míře na automatizaci.

Jaký má válka vliv na polského prodejce zemědělské techniky JOSKIN u hranic s Ukrajinou?

(2.9.2022) Vyzpovídali jsme jednoho z polských prodejců techniky JOSKIN, který se nachází blízko hranic s Ukrajinou. Rozhovor poskytl Michał Stachlewski – obchodní ředitel společnosti Kisiel v pobočce Niedrzwica.

Vybavený stroj za přijatelnou cenu? Možností je Joskin ve verzi Advantage

(8.7.2022) Nejrůznější stroje firmy Joskin ve verzi Advantage sjíždí z výrobní linky od roku 2019. Strojů Joskin ve verzi Advantage je dostupné stále větší množství. Joskin chce nabídnout svým zákazníkům vybavený stroj za přijatelnou cenu.

Vylepšená cisterna Joskin Cobra2 je stabilnější

(30.6.2022) Firma Joskin nedávno inovovala jednu z nejoblíbenějších cisteren ve svém portfoliu – cisternu na kejdu Joskin Cobra.

← Zpět