Víceúčelové rotační plečky GST BIOSTAR. Nástroj na celoplošnou mechanickou kultivaci
Dnes je 4.3. – svátek slaví Stela

Články, aktuality a videa o krmných vozech

Mobilní krmná zařízení můžeme rozdělit na krmné vozy, které slouží pouze k dopravě a zakládání krmiva – dávkovací krmné vozy – a míchací krmné vozy (MKV). Hlavním předpokladem MKV je příprava homogenní krmné směsi a její dopravení do krmných prostor co nejrychleji z důvodu ztráty druhotnou fermentací. Míchací krmné vozy by měly zajistit nejen promísení krmiv a jejich rovnoměrné dávkování, ale i naložení jednotlivých složek krmiv přímo z příslušných skladů.

Téma „Krmné vozy“ – třídění:

Míchací krmné vozy Jeantil vynikají spolehlivostí, manévrovatelností a jednoduchostí

(31.8.2023) Míchací krmné vozy jsou stroje, jejichž hlavním úkolem je namíchat, nařezat a připravit krmivo pro ustájený skot pomocí integrovaného míchacího zařízení. Dnes obvykle obsahují počítačové systémy a váhy pro přesné namíchání krmiva. Míchací krmné vozy v…

Faresin roste o 14 %. Překonal výrobní rekord z roku 2021

(4.8.2023) Společnost Faresin zveřejnila svou výroční zprávu za rok 2022.

Krmný vůz BvL V-MIX Fill Plus LS má vylepšený systém řezání

(11.7.2023) Tažený krmný vůz V-MIX Fill Plus LS od společnosti BvL je nyní k dispozici s vylepšeným systémem řezání.

Lely Exos bude komerčně dostupný od poloviny roku 2024

(16.6.2023) Lely Exos bude komerčně dostupný od poloviny roku 2024. Tento jedinečný koncept je založen na elektrickém stroji, který samostatně seče, nakládá a vykládá trávu ve stájích pro krávy.

Kuhn Profile 2 – Nová řada středních krmných vozů

(9.5.2023) Kuhn uvádí na trh novou řadu vertikálních dvoušnekových tažených krmných vozů Kuhn Profile 2.M o objemu 16, 18, 20, 22 a 25 m3, které umožňují nakrmit až 200 dojnic během jedné jízdy.

Otěruvzdorná ocel Hardox HiAce v zařízeních pro zpracování biomasy

(26.4.2023) V zemědělství se otěruvzdorné oceli Hardox prosazují především při výrobě opotřebitelných dílů půduzpracujících strojů, jsou z nich vyráběny řezací nože apod. Tyto aplikace, kde jsou díly tvarově relativně jednoduché a u kterých je Hardox zajímavou…

Tatoma Gigamix MVS-34 o výkonu 510 koní, největší samojízdný krmný vůz na světě

(6.4.2023) Společnost Grupo Tatoma před lety dodala na španělský ranč Granja San José v Tamarite de Litera (Huesca) svůj nejvýkonnější samojízdný model krmného vozu Gigamix MVS-34. Hrdí majitelé tohoto stroje vlastní přibližně tři tisíce dojnic.

Poptávka stále roste: Siloking dodal zákazníkovi jubilejní 3000. samojízdný krmný vůz

(27.3.2023) Samojízdné míchací krmné vozy Siloking SelfLine 4.0 od společnosti Siloking Mayer Maschinenbau GmbH nacházejí uplatnění v malých i velkých mléčných farmách.

Nový samojízdný krmný vůz BvL V-MIX Drive Maximus Plus 2S kombinuje výhody jednošnekových a dvoušnekových modelů

(16.2.2023) Společnost BvL rozšířila řadu samojízdných krmných vozů o kompaktní čtyřválcové modely s větším objemem zásobníku. Novinky byly představeny na loňském veletrhu EuroTier v Hannoveru.

← Zpět
  ...