Agromex - Největší distributor zemědělské techniky v ČR
Dnes je 19.6. – svátek slaví Leoš

Aktuality na téma „Pneumatiky“

Téma „Pneumatiky“ – třídění:

Continental investuje v Mexiku

(3.6.2024) Německá technologická skupina Continental oznámila výstavbu nového závodu na výrobu hydraulických hadic pro průmyslové účely v Mexiku.

Český Mitas se představil v Brazílii

(7.5.2024) V Brazílii se konal veletrh Agrishow 2024, na kterém vystavil pneumatiky také Mitas z České republiky. Hlavním magnetem na jeho stánku ve městě Ribeirao Preto, ležícím zhruba 300 km od Sao Paula, bylo „zemědělské obutí“ řady Mitas HC3000 a pneumatiky…

Program Trelleborg Premium Care dosáhl milníku 1 000 členů. Získají prémiové služby a podporu

(30.4.2024) Společnost Trelleborg tires slaví významný milník, neboť její program Trelleborg Premium Care dosáhl krátce po svém listopadovém spuštění více než 1 000 členů. Program Trelleborg Premium Care, který je přizpůsoben výhradně pro zemědělce a poskytovatele…

Mitas a Trelleborg zavádí globální zvýšení cen v celém svém portfoliu pneumatik

(28.4.2024) S platností od května 2024 upraví společnosti Mitas a Trelleborg celosvětově ceny, a to až o 5 % ve všech segmentech.

BKT se opět stane sponzorem Tractor of The Year 2024

(14.2.2024) Společnosti BKT a Tractor Of The Year opět spojily své síly a posílily své dlouholeté partnerství. Oficiální podpis obnovení smlouvy o prodloužení sponzorství na další čtyři roky se uskutečnil v evropské centrále společnosti BKT v Seregnu.

Trelleborg otevírá první výrobní závod ve Vietnamu

(4.12.2023) Společnost Trelleborg Sealing Solutions zahajuje výrobu ve svém vůbec prvním výrobním závodě ve Vietnamu, moderním zařízení o rozloze 8 000 m2, které se nachází na strategickém místě ve městě Long Thanh.

BKT obohatilo sortiment o pryžové pásy a vstupuje do dalších segmentů s pneumatikami

(10.4.2023) Společnost Balkrishna Industries Limited (BKT) je známá výrobou pneumatik. Její sortiment však minulý rok obohatily pásy pro stavební a zemědělské stroje. Pásy vyrábí v závodě nedaleko města Bhuj.

Nový závod Yokohama Rubber na výrobu pneumatik v Indii zahajuje výrobu

(1.9.2022) Společnost Yokohama Rubber Co., Ltd. oznámila zahájení výroby ve svém závodě ve Visakhapatnamu v Indii. Nový závod byl postaven za účelem rozšíření výrobní kapacity společnosti Yokohama Off-Highway Tires (YOHT), člena skupiny společností Yokohama Rubber…

BKT navyšuje kapacitu výroby zemědělských pneumatik

(12.7.2022) Firma BKT začala vyrábět první pneumatiky v nově rozšířeném závodě v indickém městě Bhuj.

BKT vstupuje do virtuálního světa

(7.7.2022) Společnost BKT zahajuje novou éru a přistává v metaverzu, kde vytváří BKT Land, zemi bez hranic prostoru a času – evoluci, která byla předvídána četnými virtuálními projekty, jež indická nadnárodní společnost v posledních letech již doladila.

Divizi pneumatik Trelleborg Wheel Systems převezme japonská Yokohama

(25.3.2022) Skupina Trelleborg podepsala dohodu o prodeji své obchodní oblasti Trelleborg Wheel Systems společnosti Yokohama Rubber Company.

Pořiďte si pneumatiky BKT a můžete vyhrát čtyřkolku Yamaha

(16.3.2022) Společnost BKT spustila od 15. března 2022 novou propagační akci pro Českou republiku. Při zakoupení radiálních pneumatik BKT AGRIMAX a Flotation okamžitě získáváte soupravu oblečení BKT ORIGINAL a účast v závěrečné soutěži o skvělou čtyřkolku Yamaha…

Trelleborg a Massey Ferguson uskuteční evropského turné MF eXperience Tour 2022

(23.2.2022) Společnost Trelleborg opět spojuje své síly s firmou Massey Ferguson v rámci evropského turné MF eXperience Tour 2022. Očekávaná každoroční akce odstartovala 15. února v Itálii. Poté se vydá na cestu do dalších 8 evropských zemí s 24 zastávkami.

← Zpět