Objevte novou řadu traktorů DEUTZ-FAHR 5 Keyline
Dnes je 13.7. – svátek slaví Markéta

Doosan Industrial Vehicle přesouvá distribuční centrum náhradních dílů z Belgie do Německa

Zveřejněno: 25. 7. 2023

Doosan Industrial Vehicle (DIV), přední dodavatel kvalitních strojů pro manipulaci s materiálem, oznámila úspěšný přesun svého distribučního centra náhradních dílů (PDC) ze Sint-Niklaas v Belgii do německého Halle. Tento strategický krok je výsledkem integrace společnosti DIV v rámci značky Doosan Bobcat, která je lídrem v oboru kompaktních strojů.

Doosan Industrial Vehicle přesouvá distribuční centrum náhradních dílů z Belgie do Německa.

Nová pobočka v Halle v Sasku-Anhaltsku, kde Doosan Bobcat již zajišťuje distribuci náhradních dílů pro stavební stroje Bobcat, se může pochlubit podstatně větším zázemím o velikosti 34 500 m2 oproti belgickému provozu s plochou 3 200 m2. Toto rozšíření bude mít pozitivní dopad na dostupnost náhradních dílů Doosan v celé Evropě včetně České republiky.

Přemístěním distribučního centra náhradních dílů usiluje Doosan Industrial Vehicle o řadu výhod pro své služby dodávek náhradních dílů a zjištění lepší zákaznické zkušenosti pro své partnery a klienty. Mezi hlavní výhody patří pozdější uzávěrka pro objednávky v 18:30 (pro země EU) a v 17:30 (pro země mimo EU), což je výrazné zlepšení oproti dosavadnímu meznímu času v 15:00. Nové centrum navíc umožňuje doručovat zásilky do druhého dne na celém území Evropské unie díky blízkému umístění pouhých 15 minut od leteckého uzlu DHL, což usnadňuje expresní přepravu.

Dokončení přechodu na německé distribuční centrum náhradních dílů navazuje na dlouholeté působení společnosti Doosan Bobcat v Halle, kde již společnost shromáždila cenná data a zkušenosti, které jí umožňují poskytovat výjimečné služby svým zákazníkům.

„S potěšením oznamujeme úspěšný přesun do našeho distribučního centra náhradních dílů v Německu,“ uvedl Paulo Florindo, viceprezident poprodejních služeb a produktové podpory společnosti Doosan Bobcat. „Tento krok představuje důležitý milník v našem trvalém závazku zlepšovat své služby a nepřetržitě přinášet svým zákazníkům špičkový servis. Nový závod v Halle s desetkrát větší plochou nám umožní zefektivnit náš provoz, zlepšit dodací lhůty a nabídnout našim zákazníkům větší flexibilitu.“