DNY OTEVŘENÝCH DVEŘÍ AGRALL 2024 - SMART FARMING DAYS
Dnes je 26.2. – svátek slaví Dorota

Samojízdný postřikovač HARDI ALPHA evo III byl inovován. Důraz byl kladen na vyšší výkon, spolehlivost a jízdní komfort

Zveřejněno: 23. 2. 2022

Společnost HARDI inovovala řadu samojízdných postřikovačů ALPHA. Důraz byl kladen na vyšší výkon, spolehlivost a jízdní komfort. ALPHA evo III má dobře rozloženou hmotnost mezi přední a zadní nápravou a nízkou celkovou hmotnost, což vede k optimálnímu poměru hmotnosti a výkonu. Proto je možné dosáhnout vysokého výkonu i ve vlhkých polních podmínkách.

Ve verzi HARDI ALPHA evo III modelový rok 2021 zaujme především nová kapota motoru a nové LED reflektory.

Samojízdný postřikovač HARDI ALPHA evo III je nyní standardně osazen motorem, který vyhovuje emisní normě TIER 5. Do standardní výbavy také spadá kabina kategorie 4. Ve verzi modelový rok 2021 zaujme především nová kapota motoru a nové LED reflektory.

K vyšší stabilitě ramen samojízdného postřikovače HARDI ALPHA evo III přispívá pneumatické odpružení podvozku FloatRide, které bylo taktéž inovováno. Vzdálenost mezi nápravou a zavěšením rámu byla prodloužena, aby se dále zvýšil jízdní komfort a účinnost odpružení.

Samojízdný ostřikovač HARDI ALPHA evo III je nabízen s nádrží o objemu 4200 l (4500 l) nebo 5100 l (5400 l).
Samojízdný ostřikovač HARDI ALPHA evo III je nabízen s nádrží o objemu 4200 l (4500 l) nebo 5100 l (5400 l).

Všechny důležité komponenty samojízdného postřikovače HARDI ALPHA evo III jsou chráněné kapotáží a přimíchávací zařízení TurboFiller se nyní pohybuje nahoru a dolů hydraulicky. Komponenty jsou tak lépe chráněny a optimalizují přepravní šířku a světlou výšku stroje. TurboFiller byl vyvinut pro zpracování velkého množství práškových a tekutých chemikálií. Jeho vysoký výkon je dosažen velkým podtlakem a rotací kapaliny, které je docíleno TurboDeflectorem na dně nádoby.

Hydraulické nastavení rozchodu stroje HARDI ALPHA evo III by mělo být nyní přesnější.

Postřiková ramena stroje HARDI ALPHA evo III mají pracovní záběr 24 m až 39 m.
Postřiková ramena stroje HARDI ALPHA evo III mají pracovní záběr 24 m až 39 m.

Nastavení a ovládání postřikovače HARDI ALPHA evo III se provádí přes ISOBUS terminál v kabině.

Samojízdný postřikovač HARDI ALPHA evo III je nabízen s nádrží o objemu 4200 l (4500 l) nebo 5100 l (5400 l) a rameny s pracovním záběrem 24 m až 39 m.