Agromex - Největší distributor zemědělské techniky v ČR
Dnes je 21.7. – svátek slaví Vítězslav

Články, aktuality a videa o pneumatikách BKT

Balkrishna Industries Limited (BKT) je předním výrobcem na trhu zemědělských pneumatik, se sídlem v Mumbai. Od svého založení v roce 1987, se společnost BKT úspěšně zaměřila na zemědělství, stavebnictví a průmyslová vozidla, na hornictví, ATV a zahradnické stroje. V důsledku toho BKT vyvinula v globálního hráče v Off-Highway odvětví výroby pneumatik s tržním podílem 6% a objem prodeje 850 milionů amerických dolarů, což odpovídá nárůstu o 30 % za posledních pět let.

Téma „BKT“ – třídění:

Na švédské farmě Sandgården důvěřují traktorovým pneumatikám BKT

(25.7.2023) Sen se stal skutečností v podobě prosperující farmy. Společnost Sandgården je příběhem Petera Jonzona a jeho rodiny, kteří proměnili 70 hektarů půdy ve Vejbystrandu v jižním Švédsku ve vzor udržitelného a inovativního zemědělství.

BKT je připraveno obouvat elektrické zemědělské stroje

(8.5.2023) Přechod na elektrickou mobilitu je nezastavitelným trendem v každém segmentu. BKT nyní nabízí pneumatiky vhodné pro elektromobily využívající pokročilé technologie. Výrobky určené speciálně pro elektromobilitu nyní poznáme podle loga E-READY.

Jaké výhody přináší pneumatiky BKT vyvinuté pro cyklické použití na poli?

(1.5.2023) V současné době jsou pneumatiky VF (což je zkratka pro Very-high Flexion) a IF (Increased Flexion) nejlepší odpovědí na všechny problémy spojené se zhutněním půdy, protože mají větší plochu stopy a vyžadují nižší tlak huštění. Tyto vlastnosti umožňují…

Koupil traktorové pneumatiky BKT AGRIMAX a vyhrál čtyřkolku Yamaha Kodiak 700

(24.4.2023) Společnost BKT spustila 15. března 2022 propagační akci pro Českou republiku. Při zakoupení radiálních pneumatik BKT AGRIMAX nebo Flotation bylo možné získat oblečení BKT ORIGINAL, účast v závěrečné soutěži o hlavní cenu – čtyřkolku Yamaha Kodiak 700 a…

BKT obohatilo sortiment o pryžové pásy a vstupuje do dalších segmentů s pneumatikami

(10.4.2023) Společnost Balkrishna Industries Limited (BKT) je známá výrobou pneumatik. Její sortiment však minulý rok obohatily pásy pro stavební a zemědělské stroje. Pásy vyrábí v závodě nedaleko města Bhuj.

Navštívili jsme největší závod na výrobu zemědělských pneumatik BKT v Indii

(31.3.2023) Závod BKT u indického města Bhuj byl slavnostně otevřen v roce 2015 a řadí se mezi největší závody na výrobu zemědělských radiálních pneumatik. Závod je dnes schopen vyrábět pneumatiky různé velikosti – pro zahradní techniku i pro obří důlní sklápěče.…

BKT rozšiřuje výrobní závod na pneumatiky v lokalitě Bhuj a navyšuje udržitelnou výrobu sazí

(25.3.2023) Společnost Balkrishna Industries Limited (BKT) rozšiřuje svůj výrobní závod na pneumatiky u indického města Bhuj, který byl otevřen v roce 2012. Společnost to redakci Agroportal24h.cz oznámila na tiskové konferenci v Bombaji.

Nová pneumatika BKT RIDEMAX FL 615 si poradí s rostoucí vzdáleností mezi pozemky a zároveň chrání půdu

(5.1.2023) V moderním zemědělství se uplatňují rozmetadla, cisterny a návěsy, které vykonávají svou práci na poli a cestují z jednoho pozemku na druhý. Různé úkoly, různé podmínky, různé potřeby. Dilema pro mnoho zemědělců, pokud jde o výběr správné pneumatiky,…

BKT uvádí na trh zbrusu novou řadu traktorových pneumatik BKT AGRIMAXFACTOR

(23.11.2022) BKT uvádí na trh BKT AGRIMAXFACTOR, zbrusu novou řadu traktorových pneumatik BKT 70, která se dokonale hodí jak pro jízdu po silnici, tak pro práci na poli.

← Zpět