MAXXUM a FARMALL CASE IH: Malé traktory s velkými možnostmi
Dnes je 23.3. – svátek slaví Ivona

Aktuality na téma „Precizní zemědělství“

Téma „Precizní zemědělství“ – třídění:

CNH Industrial kupuje společnost Augmenta

(17.3.2023) Společnost CNH Industrial koupila firmu Augmenta, aby urychlila růst její inovativní technologie Sense & Act.

Téma digitalizace zemědělství znělo Prostějovem

(7.3.2023) Zajímavé informace a novinky z praxe i akademické sféry nabídl seminář Úvod do digitálního zemědělství.

CNH Industrial získává menšinový podíl ve společnosti EarthOptics, která se zaměřuje na měření zdraví a struktury půdy

(23.1.2023) Společnost CNH Industrial oznámila prostřednictvím své divize Ventures menšinovou investici do americké společnosti EarthOptics, která se zabývá zemědělskými technologiemi.

HorschConnect už mohou využívat koncoví zákazníci

(19.2.2022) Zjištění aktuální polohy stroje na poli nebo ovládání secího stroje pomocí aplikace - to vše lze provést pomocí HorschConnect. Cílem je co nejefektivnější výměna dat mezi strojem a zákazníkem a také lepší propojení zákazníka, prodejce a společnosti…

Kubota investuje do umělé inteligence. Mapovat bude dřeviny

(30.1.2022) Kubota Corporation investovala do společnosti Bloomfield Robotics, Inc. Jde o americkou začínající společnost, která využívá technologii analýzy obrazu a umělou inteligenci k vyhodnocování růstu rostlin a odhalování škůdců na vinné révě, borůvkách a…

AMAZONE spolupracuje s AgXeed na vývoji závěsné techniky pro polní roboty

(15.12.2021) Amazone se o autonomní zemědělské stroje zajímá už od roku 2008. Nově tato německá společnost navázala spolupráci s firmou AgXeed.

Agricon vstupuje na český a slovenský trh. Pomáhá zemědělcům s digitálními technologiemi

(14.12.2021) Středně velký a nezávislý specialista na technologie precizního zemědělství má nového partnera ve východní Evropě, který sídlí v Seredi východně od Bratislavy.

Koncern CNH Industrial dokončil akvizici Raven Industries, první společné výrobky přijdou na trh příští rok

(4.12.2021) CNH Industrial oznámil, že dokončil akvizici společnosti Raven Industries, Inc., předního amerického výrobce technologií pro precizní zemědělství. Akvizice navazuje na dlouhodobé partnerství a je důležitým milníkem v digitální transformaci CNH Industrial.

Kubota a Topcon uzavírají dohodu o spolupráci v oblasti inteligentního zemědělství

(2.11.2021) Kubota působí v zemědělském sektoru po celém světě a vyvíjí a vyrábí zemědělské stroje. Topcon se naopak podílí na automatizaci strojů prostřednictvím automatických řídicích systémů a senzorových technologií.

Kirovec začne nabízet traktory s autopilotem. Využívat budou umělou inteligenci

(29.10.2021) Petrohradský traktorový závod (PTZ) uzavřel dohodu s vývojářem systémů umělé inteligence pro robotické zemědělské stroje Cognitive Pilot. Podle podmínek dohody bude největší ruský výrobce traktorů dodávat stroje řízené autopilotem Cognitive Agro Pilot.

Horsch představí aplikátor pevných hnojiv. Budoucnost vidí i v aplikaci mikroorganismů do půdy

(27.9.2021) Při příležitosti tiskových dnů v německém Schwandorfu Michael Horsch seznámil novináře s budoucím směřováním své firmy. V blízké budoucnosti dojde k optimalizaci výrobního programu a představení nového stroje, jehož prostřednictvím firma vstoupí do…

John Deere koupil startup Bear Flag Robotics, aby urychlil vývoj autonomních technologií

(8.8.2021) Společnost Deere & Company podepsala dohodu o převzetí společnosti Bear Flag Robotics za 250 milionů dolarů. Tento startup založený v roce 2017 v Silicon Valley vyvíjí technologie autonomního řízení, které jsou kompatibilní s konvenčními zemědělskými…

Koncern CNHi je připravena koupit Raven Industries

(21.6.2021) Koncern CNH Industrial dnes oznámil, že uzavřel dohodu o získání základního kapitálu (100 %) společnosti Raven Industries, amerického lídra ve vývoji technologií pro precizní zemědělství.

← Zpět