KUPUJ AGRO pneumatiky Continental, 
sbírej body a vyber si svůj dárek.
Dnes je 30.9. – svátek slaví Jeroným

Články, aktuality a videa o Autonomních strojích

Téma „Autonomní stroje“ – třídění:

Autonomní robot s elektricky poháněným secím strojem

(15.8.2023) Od roku 2018 společnost Softivert vyvíjí 100 % elektrický autonomní traktor s kloubovým řízením. Stroj má výkon 18 kW, což odpovídá výkonu spalovacího traktoru 30 koní.

Skutečně autonomní robot: NAIO TED se poprvé představil při práci ve vinici

(25.7.2023) Ve vinařském komplexu THAYA uspořádala společnost AGRI-PRECISION s.r.o. představení tří autonomních robotů francouzské firmy NAIO. Autonomního specialistu do vinohradu NAIO TED jsme viděli při práci s okopávačkou. Šlo o premiérové představení tří různých…

V Brazílii se představil autonomní secí stroj Horsch Gantry RO G 500

(12.7.2023) Horsch na brazilské výstavě zemědělské zemědělské techniky představil koncept autonomního secího stroje Horsch Gantry RO G 500. Projekt, který vznikl před 20 lety, se nakonec stal skutečností díky vývoji výpočetní techniky, senzorů a několika dalších…

John Deere plánuje do roku 2030 automatizovat pěstování kukuřice a sóji

(5.7.2023) Americký výrobce traktorů John Deere představil svou strategii, jak do roku 2030 zavést automatizaci v celé řadě svých zemědělských strojů.

CNH Industrial kupuje společnost Hemisphere GNSS, lídra v oblasti technologií satelitního určování polohy

(8.4.2023) Společnost CNH Industrial oznamuje, že uzavřela dohodu o koupi společnosti Hemisphere GNSS, světového lídra v oblasti vysoce výkonné technologie satelitního určování polohy, kterou v současnosti vlastní společnost Unistrong, registrovaná v Čínské lidové…

Dvě vinařství na Břeclavsku budou mít ve vinohradu robota VitiBot Bakus!

(4.4.2023) V pondělí 3. dubna předala společnost AGROTEC Group první dva elektrické vinohradnické roboty novým majitelům. Plně autonomní stroje Bakus od firmy VitiBot budou obdělávat vinohrady ve vinařství Kolby v Pouzdřanech a ve vinařství Vinselekt Michlovský.

Dva plně autonomní roboty VitiBot Bakus si převezmou první majitelé

(31.3.2023) V pondělí 3. dubna předá společnost AGROTEC Group první dva elektrické vinohradnické roboty novým majitelům. Srdečně vás k tomuto výjimečnému průlomového okamžiku zveme! Udělejte si čas a buďte s námi u toho!

Bobcat RogueX: koncepce stroje, který porušuje všechna pravidla

(16.3.2023) Bobcat jde za hranice očekávání oboru s novou koncepcí pásového nakladače Bobcat RogueX. Koncepce stroje nové generace zkoumá možnosti elektrického pohonu, autonomního provozu a geometrie dvojitého zvedacího ramena.

Loadix – první autonomní zemědělský nakladač na světě

(15.3.2023) Startup ManuRob, dceřiná společnost skupiny M-extend, představila robota Loadix, který je schopen automatizovat opakující se úkony v chovu hospodářských zvířat.

← Zpět