Víceúčelové rotační plečky GST BIOSTAR. Nástroj na celoplošnou mechanickou kultivaci
Dnes je 4.3. – svátek slaví Stela

Nový vlajkový traktor New Holland T7.340 HD s PLM Intelligence nabídne více výkonu a inteligence

Zveřejněno: 2. 10. 2023

New Holland uvádí na trh nový vlajkový model New Holland T7.340 HD s technologií PLM Intelligence. Nový traktor o výkonu 340 koní zdědil design a klíčové vlastnosti po zavedených traktorech New Holland T7.290 HD a New Holland T7.315 HD, které zůstávají v nabídce, ale nabízí vyšší výkon v rámci stejných rozměrů a hmotnosti. Zahrnuje také nové technologie, které byly poprvé použity u nedávno představeného traktoru New Holland T7.300 LWB.

Nový vlajkový traktor New Holland T7.340 HD s PLM Intelligence nabídce více výkonu a inteligence.

New Holland T7.340 HD, který rozšiřuje nabídku traktorů HD dále do segmentu vysokých výkonů, je poháněn motorem FPT Industrial ECOBlue HI-eSCR 2 NEF (Stage V) se servisními intervaly 750 hodin, které jsou až o 50 % delší než u některých konkurentů. Díky vylepšené hlavě válců, pístům a chlazení dosahuje motor maximálního točivého momentu 1 353 Nm a za všech podmínek produkuje maximální výkon 340 koní. S objemem 630 litrů má New Holland T7.340 HD největší palivovou nádrž v tomto segmentu.

Plynulá převodovka New Holland AutoCommand s rychlostí 50 km/h těží z vylepšení hnacího ústrojí a nových převodů, a také zadního diferenciálu s vyšší kapacitou.

Potřeby manipulace s nářadím splňuje zadní závěs o nosnosti 11 058 kg a volitelný přední závěs o nosnosti 6 016 kg. Hydraulický systém nového vlajkového traktoru New Holland T7.340 HD nabídne 165 nebo volitelných 220 l/min. Zadní vývodový hřídel nabízí 540, 540E, 1 000 a 1 000E otáček za minutu a přední vývodový hřídel nabízí otáčky 1 000 a 1 000E.

Model New Holland T7.340 HD přináší vyšší úroveň konektivity. Integruje systém Tractor Implement Management.
Model New Holland T7.340 HD přináší vyšší úroveň konektivity. Integruje systém Tractor Implement Management.

Model New Holland T7.340 HD také přináší vyšší úroveň konektivity. Integruje systém Tractor Implement Management (TIM), který umožňuje přenos informací do a z připojeného kompatibilního nářadí a zvyšuje produktivitu tím, že poskytuje určitý stupeň kontroly nad traktorem – například automatickou změnu rychlosti jízdy vzhledem k hustotě hmoty při lisování.

Traktor New Holland T7.340 HD  pohání motor FPT Industrial ECOBlue HI-eSCR 2 NEF (Stage V).
Traktor New Holland T7.340 HD pohání motor FPT Industrial ECOBlue HI-eSCR 2 NEF (Stage V).

Stejně jako u ostatních traktorů New Holland T7 HD si může obsluha nastavit klíčové ovládací prvky pro maximální pohodlí prostřednictvím loketní opěrky SideWinder Ultra, standardního dotykového terminálu IntelliView 12 kompatibilního s ISOBUS a volitelného druhého displeje IntelliView 12. IntelliTurn a Headland Turn Sequencer II zase zajišťují automatické otáčení na souvratích, řízení a ovládání nářadí.

Mezi další komfortní funkce kabiny traktoru New Holland T7.340 HD patří vylepšená zvuková izolace, která snižuje hladinu hluku na nejnižší hodnotu v segmentu 66 dBA, a dále větší úložný prostor a možnost volby displeje CentreView s údaji o traktoru, který zobrazuje důležité informace v zorném poli řidiče uprostřed volantu. Odpružení kabiny Active Comfort Ride zvyšuje pohodlí a produktivitu na poli i na cestách, zatímco vylepšená klimatizace zlepšuje atmosféru v kabině a balíček 360° LED osvětlení usnadňuje práci v noci.