Úroková sazba od 0,49% pro traktory CASE IH a STEYR
Dnes je 30.11. – svátek slaví Ondřej

Články, aktuality a videa o technice New Holland

New Holland byl založen v roce 1895 v Pensylvánii, nyní je součástí koncernu CNH Industrial. Vyvíjí a vyrábí traktory, sklízecí mlátičky, lisy, sklízecí řezačky, samojízdné postřikovače, sklízecí nástroje, secí stroje, hobby traktory, užitková vozidla, nářadí a sklízeče hroznů. Výrobní závody má po celém světě.

Téma „New Holland“ – třídění:

Nový sběrač UltraFeed pro inovované sklízecí řezačky New Holland FR

(29.9.2023) New Holland na veletrhu Agritechnica 2023 představí inovované sběrače UltraFeed pro sběr píce. Určené jsou pro modernizované samojízdné sklízecí řezačky New Holland FR pro rok 2024.

New Holland zahájil spolupráci s výrobcem sklízecích adaptérů Honey Bee

(1.9.2023) Společnosti New Holland Agriculture North America a Honey Bee Manufacturing uzavřely partnerství v oblasti nové řady sklízecích adaptérů pro samojízdné řádkovače Speedrower PLUS Series.

CNH Industrial hlásí rekordní tržby v segmentu stavebnictví

(10.8.2023) Tým společnosti CNH Industrial dosáhl ve druhém čtvrtletí skvělých výsledků. Segment zemědělství dosáhl rekordních marží a poprvé v historii překonaly čisté tržby v segmentu stavebnictví hranici 1 miliardy dolarů.

New Holland v Brazílii otevírá koncept energeticky nezávislé farmy. Slibuje revoluci na tamním trhu s bioplynem

(14.7.2023) New Holland oznamuje uzavření partnerství s předními společnostmi v oblasti biometanu v Brazílii za účelem vytvoření inovativního ekosystému pro výrobu plynu, který vzniká rozkladem organického odpadu. Nový ekosystém je první svého druhu v zemi a slibuje…

CNH Industrial slavnostně otevřel nový závod v italské Ceseně

(2.7.2023) Společnost CNH Industrial oficiálně otevřela svůj nový závod v italské Ceseně. Výrobní závod je určen pro minirypadla a mininakladače na pásových podvozcích, včetně elektrických modelů.

AGROTEC Group zachrání i vaši sklizeň. S exkluzivním financováním

(11.6.2023) AGROTEC Group nenechá tuto sezónu nikoho na holičkách. Pro své zákazníky si jihomoravská společnost připravila rovnou několik akcí na zemědělskou techniku. Kromě výhodného financování traktorů či mlátiček nabízí i další bonus – akční stroje má skladem.…

Postřikovače Case IH a New Holland dostanou pokročilý systém pro přesný a automatizovaný postřik

(26.5.2023) Společnosti CNH Industrial a ONE SMART SPRAY, společný podnik firem Bosch a BASF, podepsaly dohodu o spolupráci, jejímž cílem je integrovat pokročilý systém pro postřikovače do portfolia zemědělských produktů značky CNH Industrial. Integraci systému…

New Holland T7 Methane Power LNG získal ocenění Green Good Design Award 2023

(15.5.2023) New Holland získal ocenění Green Good Design Award 2023 za prototyp traktoru T7 Methane Power LNG (Liquefied Natural Gas).

Tour de Viniční dny odstartovala na Šlechtitelce v Pavlovicích

(19.4.2023) Na Šlechtitelské stanici vinařské Velké Pavlovice odstartovala série Viničních dnů, které AGROTEC Group pořádá s odborným partnerem Svazem vinařů České republiky. Zastávek této tour je pět, včetně dvou na Slovensku. Na viničních dnech čekají vinaře kromě…

← Zpět
  ...