Náhradní díly na zemědělskou techniku
Dnes je 28.9.

Články, aktuality a videa o traktorech a další technice Fendt

Německý výrobce Fendt vyrábí traktory, sklízecí mlátičky (kombajny) nebo třeba lisy na balíky. Dle průzkumu nezávislé a odborné Německé zemědělské společnosti (DLG) patří Fendt opakovaně k nejsilnějším značkám u našich západních sousedů.

Téma „Fendt“ – třídění:

Fendt láká na nový traktor, podívejte se na první video

(21.8.2022) Ve čtvrtek 25. srpna bude firma Fendt představovat své novinky. Mimo jiné se představí nový traktor Fendt 700 Vario Gen7. Zde je první upoutávka.

Fendt se v Brazílii rozrůstá

(16.8.2022) Společnost Vamos Group otevřela největší prodejní místo Fendt v Primavera do Leste v brazilském státě Mato Grosso. Nové místo pokrývá oblasti poradenství, prodeje, servisu a náhradních dílů výhradně pro značku Fendt. Budova navíc splňuje nejnovější…

Kombinované senážní vozy Fendt Tigo s multifunkčním čelem automatizují proces plnění a vykládky hmoty

(4.8.2022) Sběrací vozy jsou velice důležité při sestavování strojních linek jak na sklizeň pícnin, tak i volné slámy. V moderním zemědělství jsou základním vybavením strojového parku díky své univerzálnosti. Ovšem ne každý vlastník využívá svůj vůz na sto procent.…

Účastníci pícninářského dne v Okrouhličce se přesvědčili o výhodách sklizňových strojů Fendt

(8.7.2022) Na konci května se v Okrouhličce na Havlíčkobrodsku uskutečnil Pícninářský den společnosti AGROMEX, na kterém byla prezentována technika pro sklizeň pícnin značky Fendt.

Fendt získal na Polních dnech DLG 2022 dvě ocenění

(4.7.2022) Od 14. do 16. června se na pokusné farmě Kirschgartshausen v Mannheimu konaly Polní dny DLG. Za slunečného počasí a teploty až 34 stupňů navštívilo veletrh rostlinné výroby přibližně 15 000 lidí. Společnost Fendt získala na veletrhu stříbrnou medaili DLG…

FENDT Favorit: Představení, propagační spot

(4.6.2022) Archivní video zachycuje traktor Fendt Favorit.

Fendt testuje traktory s vodíkovým pohonem

(26.5.2022) Fendt již mnoho let investuje do výzkumu alternativních technologií pohonu. Fendt již vyvinul elektrický traktor Fendt e100 Vario. Společnost Agco/Fendt nyní zkoumá potenciál traktorů s vodíkovým pohonem v rámci pilotního projektu H2Agrar.

Fendt rozšiřuje výrobní závod v Hohenmölsenu

(6.5.2022) Dne 21. dubna 2022 slavnostně otevřel Dr. Reiner Haseloff, ministerský předseda německé spolkové země Sasko-Anhaltsko, budovy nové lakovny a logistického centra v areálu společnosti Fendt v Hohenmölsenu.

Fendt Cargo T740: Rozšíření nabídky teleskopických nakladačů s nastavitelnou kabinou o menší model

(27.4.2022) Nový teleskopický nakladač Fendt Cargo T740 má výšku zdvihu 7,70 m a nosnost 4 t. Tímto kompaktním modelem se Fendt prosazuje v segmentu, který zaujímá více než 80 % evropského trhu s teleskopickými nakladači.

← Zpět
  ...