KUPUJ AGRO pneumatiky Continental, 
sbírej body a vyber si svůj dárek.
Dnes je 23.9. – svátek slaví Berta

Články, aktuality a videa o traktorech a další technice Fendt

Německý výrobce Fendt vyrábí traktory, sklízecí mlátičky (kombajny) nebo třeba lisy na balíky. Dle průzkumu nezávislé a odborné Německé zemědělské společnosti (DLG) patří Fendt opakovaně k nejsilnějším značkám u našich západních sousedů.

Téma „Fendt“ – třídění:

Do Marktoberdorfu se sjelo 100 traktorů Fendt Dieselross

(1.8.2023) První setkání Fendt Evaporator v Marktoberdorfu v sobotu 15. července 2023 bylo velmi úspěšné. Na akci se sjelo přesně 100 traktorů Fendt Evaporator Dieselross z 30. až 50. let minulého století – přesněji modely F9, F12, F18 a F18 H a více než 3 000…

Přijeďte se podívat na nový kombajn Fendt IDEAL 9T. Sklízí v okrese Beroun

(21.7.2023) Na pozemcích společnosti AGRONA RPETY, s.r.o. v okrese Beroun je možné po celé žně spatřit novou polopásovou sklízecí mlátičku Fendt IDEAL 9T s pásovým adaptérem Geringhoff TruFlex Razor. Zájemci o prohlídku tohoto stroje, svezení a bližší informace se…

Na Lučním dni se představila kompletní linka pro sklizeň pícnin značky Fendt. Nechyběly ani letošní novinky

(19.6.2023) Na pozemcích Veterinární univerzity Brno, Školského zemědělského podniku Nový Jičín se prvního června uskutečnil Luční den pořádaný společností AGROMEX. Na akci proběhla praktická prezentace techniky pro sklizeň pícnin značky Fendt.

Traktory Fendt nejsou dnes pouze výkonné stroje do terénu, ale i chytrá a moderní kancelář

(21.4.2023) Zemědělství není širokou veřejností vnímáno jako moderní technologický obor. Mnoho lidí vnímá traktory jako výkonné stroje do těžkého terénu, ale pravděpodobně netuší, že jsou zde i výrobci, kteří výrazně posunuli možnosti těchto pomocníků v zemědělství.…

AGCO a Bosch BASF Smart Farming oznamují komercializaci inteligentních postřikovacích funkcí

(9.4.2023) V květnu 2021 zahájily společnosti AGCO a Bosch BASF Smart Farming první zkoušky inovativního řešení Smart Spraying Solution, které zajistí optimální úsporu herbicidů bez omezení kontroly plevelů a umožní cílený postřik za denních a nočních podmínek.

AGCO zveřejnilo výsledky za čtvrté čtvrtletí roku 2022

(14.3.2023) Společnost AGCO Corporation oznámila své výsledky za čtvrté čtvrtletí, které skončilo 31. prosince 2022. Společnost AGCO působí po celém světě v oblasti vývoje, výroby a distribuce traktorů a zemědělské techniky, jakož i řešení pro zemědělský průmysl.

Fendt představil svůj první vodíkový traktor

(2.3.2023) Bavorské státní ministerstvo hospodářství, regionálního rozvoje a energetiky uspořádalo 27. února 2023 vodíkový summit. Společnost Fendt zde poprvé představila prototyp vodíkového traktoru.

AGCO spouští bezplatný nástroj pro provozní plánování tras strojů

(10.2.2023) Společnost AGCO Corporation oznámila, že spustila zcela nový online nástroj Geo-Bird, který pomůže zemědělcům na celém světě nezávisle plánovat a optimalizovat vedení strojů pomocí globálního navigačního satelitního systému (GNSS).

FendtONE Offboard pro snadné plánování, organizování a dokumentování pracovních činností na farmě

(16.1.2023) Zemědělci tráví stále více času plánováním, organizováním a dokumentováním své práce. Firma Fendt prostřednictvím svého digitálního systému FendtONE Offboard nabízí řešení pro jednoduchou organizaci práce a dokumentaci dat. FendtONE Offboard se bude…

← Zpět
  ...