Oslavte s námi 75 let secích strojů AMAZONE
Dnes je 15.7. – svátek slaví Jindřich

Injektor Samson TS pro optimální využití kejdy

(2.6.2022) Společnost Samson Agro rozšířila svůj sortiment o další injektor – o jednodiskový injektor Samson TS, který je navržen pro optimální využití kejdy prostřednictvím šetrného vstřikování do jakýchkoliv plodin.

Samson PG II Genesis: Nová řada cisteren na kejdu může být vybavena největšími nízkotlakými pneumatikami

(25.5.2022) Společnost Samson Agro A/S uvádí na trh novou řadu cisteren na kejdu - Samson PG II Genesis. Tato cisterna doplňuje model Samson PG II, který je vyráběn od roku 2013. Nová řada je navržena tak, aby byla vybavena co největšími nízkotlakými pneumatikami a…

Samson koupil dánského výrobce cisteren Gøma

(19.9.2021) V pátek 10. září získala společnost Samson Group A/S 100 % akcií společnosti Gøma A/S, čímž se Gøma A/S stala dceřinou společností.

Nové dvounápravové rozmetadlo Samson US 2 s přesným dávkováním

(1.6.2020) Firma Samson na mezinárodním zemědělském veletrhu Agritechnica 2017 představila třínápravové rozmetadlo hnoje Samson US 3. Na loňském veletrhu Agritechnica 2019 byla představena dvounápravová verze. Rozmetadlo s označením US 2 si tam odbylo světovou…

Aplikační cisterna Samson TG je speciálně vyvinuta pro německé a francouzské zemědělce

(17.10.2019) Dánský Samson vyvinul zcela novou modelovou řadu cisteren TG. Cisterny jsou založeny na dobře známých modelech Samson PG a PG II. Nabízí tedy patentované systémy Samsonu, jako je například originální ejektor.

Samson koupil francouzského výrobce aplikační techniky Pichon

(4.1.2019) Dánský výrobce aplikačních cisteren a rozmetadel hnoje, Samson Group, koupil svého francouzského konkurenta se stejným výrobním zaměřením, společnost Pichon. Pichon totiž minulý rok oznámil, že je v těžké finanční krizi a hledá kupce. Hrozilo i zastavení…

Samson vyvinul automatickou regulaci výšky u hadicových aplikátorů hnojiv

(11.12.2018) Společnost Samson Agro vyvinula systém automatického nastavování výšky pro hadicové aplikátory SHB4. Systém průběžně měří a upravuje výšku aplikace od země.

Samsonu narostl prodej až tak, že musí postavit dvě nové haly

(3.5.2018) Společnost SAMSON AGRO dosahuje růstu na téměř všech trzích. Může za to zvolená strategie marketingu, kdy společnost je stále více vidět a také větší síť prodejců. Dále se společnost zaměřila na častější předvádění a půjčování předváděcích strojů.

Samson představuje sací rameno do předního závěsu

(29.1.2018) jedná se o zcela nový typ stroje v sortimentu společnosti Samson. FAP je sací rameno určené pro zavěšení do předního závěsu traktoru.

← Zpět