Agromex - Největší distributor zemědělské techniky v ČR
Dnes je 20.7. – svátek slaví Ilja

Nový teleskopický manipulátor Weidemann T9535 s výškou zdvihu 9 metrů

Zveřejněno: 22. 11. 2022

Weidemann na veletrhu EuroTier 2022 v Hannoveru představil teleskopický manipulátor Weidemann T9535 s výškou zdvihu 9 metrů a s užitečným zatížením 3,5 tuny. Uplatnění nalezne při manipulaci s těžkým materiálem a stohování.

Model Weidemann T9535 je k dispozici se dvěma různě výkonnými verzemi motoru Perkins.

Model Weidemann T9535 je k dispozici se dvěma různě výkonnými verzemi motoru Perkins: 90 kW/122 koní a na přání 100 kW/136 koní. Motory splňují emisní normu Stage V s technologií SCR, DPF a DOC. K dispozici jsou rychlosti 30 a 40 km/h.

V prostorné a komfortní kabině nového teleskopického manipulátoru Weidemann T9535 nalezneme odpruženou konzolu s joystickem a tlačítky, velký 7" displej, ergonomické uspořádání prvků, barevně orientovaný přehledný ovládací systém, pohodlné osvětlení Coming Home a také široký vstup s protiskluzovými schůdky. Dobré pracovní prostředí zajišťuje instalace účinného topení a ventilačního systému. Volitelně je k dispozici klimatizace. Kromě toho lze do kabiny přivádět čerstvý vzduch bočním oknem a také štěrbinovou ventilací v zadním čelním skle.

Pro různé pracovní situace lze zvolit řízení všech kol, řízení přední nápravy a tzv. krabí chod. Kromě toho má teleskopický nakladač Weidemann T9535 úhel řízení 45°.

K dispozici teleskopického manipulátoru Weidemann T9535 je patentovaný asistenční systém VLS (Vertical Lift System). Obsluha má k dispozici tyto režimy VLS – režim lžíce pro nakládací práce se sypkým materiálem, režim stohování pro stohování ve velkých výškách a také ruční režim pro práci bez podpory systému, např. nakládací práce.