Agromex - Největší distributor zemědělské techniky v ČR
Dnes je 23.4. – svátek slaví Vojtěch

Články, aktuality a videa o technice CLAAS

Německý výrobce zemědělské techniky CLAAS je známý především díky sklízecí technice (řezačky, sklízecí mlátičky). V sortimentu CLAAS však naleznete také traktory, lisy, žací stroje, shrnovače, obraceče, silážní přívěsy, kolové nakladače, teleskopické nakladače a další.

Téma „CLAAS“ – třídění:

Claas, AgXeed a Amazone posilují spolupráci v oblasti autonomních strojů a automatizace

(28.1.2024) Společnosti Claas, AgXeed a Amazone posílily spolupráci v oblasti vysoce automatizovaných a autonomních zemědělských strojů a pracovních procesů.

Nová generace traktorových čelních nakladačů Claas FL C

(23.1.2024) Claas uvádí na trh novou generaci traktorových čelních nakladačů s výrazně vylepšenými komfortními a výkonnostními vlastnostmi, které nahradí předchozí řadu Claas FL C s integrovaným mechanickým paralelogramem. Nové modely byly představeny na veletrhu…

Claas ukázal kabinu budoucnosti. Bude v ní možné relaxovat a provádět kancelářskou práci

(18.1.2024) Kabina Claas 4.0 a Cab10Future: okno do budoucího prostředí obsluhy sklízecích strojů a traktorů Claas.

Sedm strojů Claas získalo v USA ocenění AE50 Award

(9.1.2024) Mezi letošními laureáty ceny AE50 udělované Americkou společností zemědělského a biologického inženýrství (ASABE) je sedm produktových inovací společnosti Claas. Slavnostní předání cen proběhne v únoru 2024 na konferenci ASABE v Louisville v Kentucky.

Bateriový Claas Scorpion 732e: prototyp teleskopického manipulátoru pro lokálně bezemisní a tichou manipulaci s materiálem

(8.1.2024) Claas společně s firmou Liebherr na mezinárodním zemědělském veletrhu Agritechnica 2023 v Hannoveru prezentoval elektricky poháněný teleskopický manipulátor Claas Scorpion 732e.

Claas získává jedno ocenění za druhým. Za nový Claas Xerion, projekt 3A a CEMOS pro traktory

(5.1.2024) Mezinárodní zemědělský veletrh Agritechnica 2023 byl pro firmu Claas velmi úspěšný, co se týče počtu získaných medailí. Své novinky Claas prezentoval na své doposud největší expozici.

Co vše víme o prototypu autonomního traktoru Claas Xerion 12.590 Terra Trac?

(2.1.2024) Claas na veletrhu Agritechnica 2023 v Hannoveru prezentoval nejen novinky, které se brzy dostanou na trh, ale i koncepty. Těm byl vyhrazen prostor s názvem Innovation Lab. Prezentovaly se tam vysoce automatizovaná a autonomní udržitelná zařízení…

Claas zkouší elektrifikovat pohon sklízecí mlátičky. V terénu dosáhl 10% úspory paliva

(26.12.2023) Claas na tiskové konferenci v Hannoveru oznámil, že zkouší elektrifikovat pohon sklízecí mlátičky.

Claas těží z vyšší poptávky

(23.12.2023) Claas dosáhl tržeb ve výši 6,1 miliardy eur, což odpovídá nárůstu o necelých 25 %.

← Zpět
  ...