Agromex - Největší distributor zemědělské techniky v ČR
Dnes je 25.6. – svátek slaví Ivan

Články, aktuality a videa o technice Fliegl

Název Fliegl je již celá desetiletí synonymem kvality a promyšlených praktických řešení v zemědělství. To jsou výhody, které ze společnosti Fliegl udělaly č. 1 v Evropě třeba v oblasti přívěsů pro zemědělství. Sklápěče, originální vozy s výtlačným čelem, kejdovací technika nebo logistika během žní: Fliegl vždy nabídne optimální koncepci přepravy.

Téma „Fliegl“ – třídění:

Nízkopodlažní rozmetadlo Fliegl KDS 140 s velkými pneumatikami

(3.5.2024) Řetězové rozmetadlo hnoje Fliegl KDS 140 s nízkopodlažní konstrukcí nastavuje nová měřítka z hlediska účinnosti, ochrany půdy a přesnosti při rozmetání různých materiálů. Unikátní jsou především obrovské pneumatiky 650/85 R38.

Nová verze ovládání návěsu Fliegl Trailer Control dostala zelenou

(12.4.2024) Fliegl Agrartechnik představuje nejnovější inovaci v oblasti ovládání techniky: „Fliegl Trailer Control“. Tato průkopnická inovace kombinuje řadu funkcí, které posouvají ovládání návěsů Fliegl na novou úroveň.

Nový velkokapacitní návěs Fliegl TMK 279

(12.3.2024) Nový návěs Fliegl TMK 279 od Fliegl Agrartechnik má přípustnou celkovou hmotnost 24 tun a nový zajímavější design.

Nová přepravní cisterna Fliegl TFW 26500 ROAD X LINE

(16.2.2024) Společnost Fliegl Agrartechnik rozšiřuje svou řadu přepravních cisteren o další model - nový Fliegl TFW 26500 ROAD X LINE. Konstrukce je založena na třínápravové cisterně s točnou.

Návěsy Fliegl s výtlačným čelem slaví 25 let na trhu

(31.1.2024) Před 25 lety vstoupila na trh dosud největší inovace společnosti Fliegl: V roce 1998 představil Josef Fliegl starší svůj návěs s výtlačným čelem Fliegl "Gigant". Od té doby inovativní technologie výtlačného čela stanovila nová měřítka v zemědělské…

Návěsy Fliegl Agro-Trucks jsou ještě efektivnější díky homologaci na 80 km/h

(11.1.2024) Nákladní automobily v Agro úpravě jsou dokonalým řešením výzev moderní zemědělské dopravy, protože tato vozidla jsou stejně dobře použitelná jak na silnici, tak v terénu. Ve společnosti Fliegl Agrartechnik jsou proto návěsy pro agronáklaďáky stálou…

Fliegl na veletrhu Agritechnica 2023 prezentoval novinky v oblasti aplikační a dopravní techniky

(25.12.2023) V tomto článku se zaměříme konkrétně na novinky jako je třicetimetrový aplikátor Fliegl SKATEMASTER 300, technologie driveX pro pohon návěsů s výtlačným čelem a návěs Fliegl TMK 386 pro přepravu velkého množství siláže a obilí.

Josef Capouch odvádí s cisternou a botkovým aplikátorem Fliegl u svých zákazníků kvalitní práci

(19.12.2023) Josef Capouch si před dvěma lety pořídil cisternu Fliegl VFW Maxx Line Plus s botkovým aplikátorem Skate 120. S cisternou poskytuje zemědělské služby napříč republikou. Při výběru cisterny tak hrála důležitou roli provozní bezpečnost a kvalita práce.

Technika Fliegl se na Farmě Plevnice osvědčuje

(17.4.2023) Na Farmě Plevnice soukromého zemědělce Martina Čížka došlo minulý rok k velkým investicím. Pořízen byl nový traktor John Deere, čelní žací stroj Pöttinger a cisterna s diskovým aplikátorem Fliegl. Kromě toho majitel provozuje již pátým rokem tandemový…

← Zpět