50 let Kubota v Evropě. Akční nabídka modelů řad M5 a M5N.
Dnes je 12.4. – svátek slaví Julius

Články, aktuality a videa o technice Fliegl

Název Fliegl je již celá desetiletí synonymem kvality a promyšlených praktických řešení v zemědělství. To jsou výhody, které ze společnosti Fliegl udělaly č. 1 v Evropě třeba v oblasti přívěsů pro zemědělství. Sklápěče, originální vozy s výtlačným čelem, kejdovací technika nebo logistika během žní: Fliegl vždy nabídne optimální koncepci přepravy.

Téma „Fliegl“ – třídění:

Fliegl na veletrhu Agritechnica 2023 prezentoval novinky v oblasti aplikační a dopravní techniky

(25.12.2023) V tomto článku se zaměříme konkrétně na novinky jako je třicetimetrový aplikátor Fliegl SKATEMASTER 300, technologie driveX pro pohon návěsů s výtlačným čelem a návěs Fliegl TMK 386 pro přepravu velkého množství siláže a obilí.

Josef Capouch odvádí s cisternou a botkovým aplikátorem Fliegl u svých zákazníků kvalitní práci

(19.12.2023) Josef Capouch si před dvěma lety pořídil cisternu Fliegl VFW Maxx Line Plus s botkovým aplikátorem Skate 120. S cisternou poskytuje zemědělské služby napříč republikou. Při výběru cisterny tak hrála důležitou roli provozní bezpečnost a kvalita práce.

Technika Fliegl se na Farmě Plevnice osvědčuje

(17.4.2023) Na Farmě Plevnice soukromého zemědělce Martina Čížka došlo minulý rok k velkým investicím. Pořízen byl nový traktor John Deere, čelní žací stroj Pöttinger a cisterna s diskovým aplikátorem Fliegl. Kromě toho majitel provozuje již pátým rokem tandemový…

Botkový aplikátor Fliegl Skate SD nabídne lepší kopírování terénu a menší rozteč botek

(13.2.2023) Společnost Fliegl na veletrhu Eurotier 2022 představila další verzi svého botkového aplikátoru Skate SD.

První sběrací vozy Fliegl Cargos přijdou na trh příští rok. Co o nich víme?

(27.11.2022) O tom, že Fliegl převzal výrobu sběracích vozů Claas Cargos jsme psali už v srpnu. Nyní nový výrobce potvrdil, že zahájí výrobu nových vozů Fliegl Cargos na začátku roku 2023.

Fliegl převzal výrobu sběracích vozů CLAAS CARGOS

(24.8.2022) CLAAS se rozhodl ukončit výrobu sběracích vozů a vozů pro přepravu řezanky s názvem CLAAS CARGOS. Práva na výrobu těchto vozů koupil Fliegl, který chce pokračovat ve výrobě.

Fliegl rozšiřuje nabídku přepravníků balíků o nový model Fliegl DPW210 BL Ultra

(17.5.2022) Jihoněmecký výrobce dopravní techniky Fliegl rozšiřuje svou nabídku přepravních vozů. Německá rodinná firma Fliegl již vyrábí širokou škálu přepravníků s délkou ložné plochy od 5,40 m až po více než 11 m s různým počtem náprav.

Nové modely návěsů Fliegl ASW Taurus s bohatou sériovou výbavou míří na český trh

(23.3.2022) Společnost Fliegl rozšířila svou velmi úspěšnou řadu návěsů Fliegl ASW o nové modely s názvem Taurus. Jde o ekonomické řešení pro zemědělské společnosti a podniky služeb, které potřebují velkoobjemový návěs pro přepravu siláže, senáže nebo kompostu.…

Cisterny Fliegl PolyLine získají nový tvar nádrže

(25.2.2022) Společnost Fliegl vyrábí cisterny Fliegl PolyLine s nádrží ze skelných vláken. Nádrže cisterny Fliegl PolyLine se vyrábí v objemech 6000 litrů až 18 500 litrů. Fliegl nádrž nyní vylepšil.

← Zpět