Úroková sazba od 0,49% pro traktory CASE IH a STEYR
Dnes je 30.11. – svátek slaví Ondřej

Články, aktuality a videa o technice John Deere

Deere & Company, známý pod obchodní značkou John Deere, je americký strojírenský koncern zaměřený na výrobu zemědělské mechanizace, především kombajnů a traktorů. Historie této tradiční americké značky začíná v polovině 19. století. Firma vyrábí zemědělské, stavební a lesnické stroje, dieselové motory, hnací ústrojí (nápravy, převodovky).

Téma „John Deere“ – třídění:

John Deere plánuje do roku 2030 automatizovat pěstování kukuřice a sóji

(5.7.2023) Americký výrobce traktorů John Deere představil svou strategii, jak do roku 2030 zavést automatizaci v celé řadě svých zemědělských strojů.

Britská policie odhalila traktor John Deere, který má rozšířit povědomí o kriminalitě na venkově

(26.6.2023) Devonská a cornwallská policie odhalila nového člena svého venkovského týmu v jižním Devonu – traktor John Deere 6110M v charakteristickém policejním zbarvení.

Integrované displeje John Deere pro lepší ovládání při práci v precizním zemědělství

(30.4.2023) V této době je již každý stroj značky John Deere vybaven integrovaným displejem a ovládacím panelem AutoTrac. Efektivnější a rychlejší práce z pohodlí kabiny stroje – přesně to nabízí výrobce John Deere.

JDLink – Efektivní náhled na data stroje v reálném čase

(16.4.2023) Veškeré operace prováděny strojem jsou pomocí JDLink zaznamenány v reálném čase a jsou kdykoli a kdekoli k dispozici. Od spotřebovaného paliva, přes zatížení motoru až po přejezdy z bodu A do bodu B.

Traktory řady John Deere 6R, 7R, 8R a 9R dostaly vylepšení

(5.4.2023) Traktory John Deere modelového roku 2024 posunou zemědělství na vyšší úroveň. Všechny traktory řady John Deere 6R, 7R, 8R a 9R budou vybaveny novými displeji G5 CommandCenter™, které zvýší komfort práce.

Přenosné displeje John Deere – vhodné pro ovládání veškerých funkcí precizního zemědělství

(2.4.2023) John Deere nabízí hned několik přenosných displejů pro krok v před v precizním zemědělství. Každý z přenosných displejů lze vybavit různými aktivacemi, například Premium či Ultimate. Přenosné displeje John Deere lze umístit do jakéhokoli traktoru značky…

Závod John Deere v Mannheimu oslavil výrobu dvoumiliontého traktoru

(23.3.2023) Závod John Deere v Mannheimu tento týden oslavil výrobu dvoumiliontého traktoru. Slavnostní odhalení jubilejního traktoru John Deere 6R 250 proběhlo v závodě v Mannheimu ve středu 22. března za přítomnosti generálního ředitele společnosti John Deere…

Nový přijímač John Deere StarFire 7000 – nový a snadný vstup do světa precizního zemědělství

(18.3.2023) John Deere přichází s novým integrovaným nebo univerzálním přijímačem John Deere StarFire 7000. Vyšší přesnost, kratší časy příjmu a opakovatelnost 5 let od sezóny k sezóně nabízí právě přijímač John Deere StarFire 7000. Méně hardwaru, rychlejší obnovení…

Ve Zweibrückenu byla vyrobena jubilejní 20 000. samojízdná řezačka John Deere

(16.3.2023) Americký výrobce John Deere oslavuje významný milník – 20 000. samojízdnou sklízecí řezačku vyrobenou v Německu v závodě ve Zweibrückenu. Jde konkrétně o model John Deere 8600i. Zařadí se do vozového parku společnosti Marquardt v severním Německu.

← Zpět
  ...