Agromex - Největší distributor zemědělské techniky v ČR
Dnes je 30.5. – svátek slaví Ferdinand

Příspěvky na téma „Krone“

Téma „Krone“ – třídění:

Krone Smart Support: nástup diagnostiky se vzdáleným přístupem

(19.9.2023) Se zavedením telemetrických jednotek u strojů Krone se otevřelo mnoho nových možností. Vedle sdílení agronomických dat mezi strojem a uživateli se nabízí i příležitost poskytnout smluvnímu servisu mnohá oprávnění pro technický dohled nad stroji. Přesně…

Krone BigPack 1290 XC s BaleCollect v ZD Unčovice navýšil výkonnost lisování a svoz balíků z pole

(14.9.2023) Vedení Zemědělského družstva Unčovice se rozhodlo pořídit lis na hranaté balíky Krone BigPack 1290 XC s cílem zajišťovat si lisování slámy vlastními silami a nespoléhat se pouze na podniky služeb. O volbě konkrétního modelu lisu měli jasno prakticky…

Čtyřrotorový shrnovač Krone Swadro TC 1570 s největším pracovním záběrem na světě

(4.9.2023) Nové Krone Swadro TC 1570 s jedinečným konceptem rámové konstrukce ve tvaru V zaujme vysokým plošným výkonem, extrémně tichým chodem a maximálním komfortem při ovládání.

Nové a extrémně výkonné žací trojkombinace Krone EasyCut B 880 CV/CR a EasyCut B 1050 CV

(30.8.2023) V základní konfiguraci jsou žací stroje Krone EasyCut B 880 CV/CR (Collect) a Krone EasyCut B 1050 CV (Collect) vybaveny kondicionéry a na přání i příčnými dopravníky.

Sběrací vozy Krone RX a ZX přichází s nově vyvinutým řezacím ústrojím OptiGrass

(25.8.2023) Nové dvouúčelové sběrací vozy Krone RX a Krone ZX se prezentují svěžím vzhledem a výrazně modernizovanou technologií řezacího ústrojí OptiGrass.

Jak vypadá tréninkové centrum Krone ve Spelle?

(29.7.2023) Každoročně jej navštíví kolem 5000 účastníků školení z celého světa. Ať už se jedná o základní školení, školení řidičů nebo systémových technologií, od ubytování až po snídani a večeři, o vše je postaráno.

Statky Potštát nedají dopustit na techniku Krone, jejich lisy už slisovaly desítky tisíc balíků

(24.7.2023) Společnost Statky Potštát, a.s. spolupracuje s dodavatelem zemědělské techniky BV-Technika a.s. více než 25 let. Ve strojovém parku tak můžeme mimo jiné aktuálně najít i osm strojů pro sklizeň pícnin značky Krone.

Krone přichází s novým moderním grafickým rozhraním ISOBUS ovládání

(19.6.2023) S novým uživatelským rozhraním ISOBUS přináší Krone ještě větší komfort při ovládání stroje prostřednictvím nového zobrazení a přehlednosti údajů. Stroje se na obrazovce nyní zobrazují pomocí animací a 3D grafiky dynamicky.

Nové ovládání Krone PreSelect jako první dostane žací trojkombinace

(13.6.2023) Krone představuje nové ovládání strojů Krone PreSelect. Toto zařízení umožňuje nastavit elektricky předvolbu požadované funkce a pomocí připojeného hydraulického okruhu traktoru ji posléze vykonat. Ovládání je dostupné ve dvou provedeních.

BV-Technika na veletrhu ANIMAL TECH představila novinky i stálice v sortimentu

(30.5.2023) Od 22. do 26. dubna 2023 proběhly na brněnském výstavišti Mezinárodní veletrh pro živočišnou výrobu ANIMAL TECH, Národní výstava hospodářských zvířat a Národní výstava myslivosti. Představilo se 236 vystavovatelů z 8 zemí včetně společnosti BV Technika a…

Lis Krone BiG Pack 1290 HDP II má nově v základní výbavě uzlovače V-Knoter a systémem čištění PowerClean

(12.5.2023) U lisů Krone BiG Pack 1290 HDP II zavedla firma Krone pro tento obchodní rok do sériové výbavy některé nové prvky, které byly k dostání pouze u lisů 5. generace. Odteď budou stroje vybaveny mnohokrát osvědčeným systémem čištění PowerClean. Kromě toho…

Výměnný systém Tebbe prokazuje svoji odolnost. Odvezl přes sto tisíc tun materiálu všeho druhu

(13.4.2023) Paseka, zemědělská a.s. je dlouholetým uživatelem dvou výměnných systémů německého výrobce Tebbe, které dodala společnost BV-Technika, a. s. Využívány jsou k odvozu velkoobjemových hmot a rozmetání hnoje.

Krone BiG M je možné vybavit příčným posuvem přední žací jednotky odvozeným podle náklonu stroje

(11.4.2023) Samojízdný velkokapacitní žací mačkač Krone BiG M je nyní možné vybavit i příčným posuvem přední žací jednotky odvozeným podle náklonu stroje. Tento systém automaticky nastaví správný přestřih i při jízdě ve svahu, nebo při zatáčení. Výsledkem je čisté…