Kubota zemědělská technika
Dnes je 29.9. – svátek slaví Michal

Články, aktuality a videa o technice KRONE

Maschinenfabrik Bernard Krone GmbH je německá firma specializující se na výrobu sklizňových zemědělských strojů. Paleta zahrnuje diskové žací stroje, obraceče, rotorové shrnovače, sběrací senážní vozy, lisy na kulaté a hranaté balíky a i samojízdné sklizňové stroje. Kromě zemědělské techniky je firma výrobcem plachtových, kontejnerových a mrazírenských návěsů.

Téma „Krone“ – třídění:

Nové a extrémně výkonné žací trojkombinace Krone EasyCut B 880 CV/CR a EasyCut B 1050 CV

(30.8.2023) V základní konfiguraci jsou žací stroje Krone EasyCut B 880 CV/CR (Collect) a Krone EasyCut B 1050 CV (Collect) vybaveny kondicionéry a na přání i příčnými dopravníky.

Sběrací vozy Krone RX a ZX přichází s nově vyvinutým řezacím ústrojím OptiGrass

(25.8.2023) Nové dvouúčelové sběrací vozy Krone RX a Krone ZX se prezentují svěžím vzhledem a výrazně modernizovanou technologií řezacího ústrojí OptiGrass.

Jak vypadá tréninkové centrum Krone ve Spelle?

(29.7.2023) Každoročně jej navštíví kolem 5000 účastníků školení z celého světa. Ať už se jedná o základní školení, školení řidičů nebo systémových technologií, od ubytování až po snídani a večeři, o vše je postaráno.

Statky Potštát nedají dopustit na techniku Krone, jejich lisy už slisovaly desítky tisíc balíků

(24.7.2023) Společnost Statky Potštát, a.s. spolupracuje s dodavatelem zemědělské techniky BV-Technika a.s. více než 25 let. Ve strojovém parku tak můžeme mimo jiné aktuálně najít i osm strojů pro sklizeň pícnin značky Krone.

Krone přichází s novým moderním grafickým rozhraním ISOBUS ovládání

(19.6.2023) S novým uživatelským rozhraním ISOBUS přináší Krone ještě větší komfort při ovládání stroje prostřednictvím nového zobrazení a přehlednosti údajů. Stroje se na obrazovce nyní zobrazují pomocí animací a 3D grafiky dynamicky.

Nové ovládání Krone PreSelect jako první dostane žací trojkombinace

(13.6.2023) Krone představuje nové ovládání strojů Krone PreSelect. Toto zařízení umožňuje nastavit elektricky předvolbu požadované funkce a pomocí připojeného hydraulického okruhu traktoru ji posléze vykonat. Ovládání je dostupné ve dvou provedeních.

BV-Technika na veletrhu ANIMAL TECH představila novinky i stálice v sortimentu

(30.5.2023) Od 22. do 26. dubna 2023 proběhly na brněnském výstavišti Mezinárodní veletrh pro živočišnou výrobu ANIMAL TECH, Národní výstava hospodářských zvířat a Národní výstava myslivosti. Představilo se 236 vystavovatelů z 8 zemí včetně společnosti BV Technika a…

Lis Krone BiG Pack 1290 HDP II má nově v základní výbavě uzlovače V-Knoter a systémem čištění PowerClean

(12.5.2023) U lisů Krone BiG Pack 1290 HDP II zavedla firma Krone pro tento obchodní rok do sériové výbavy některé nové prvky, které byly k dostání pouze u lisů 5. generace. Odteď budou stroje vybaveny mnohokrát osvědčeným systémem čištění PowerClean. Kromě toho…

Výměnný systém Tebbe prokazuje svoji odolnost. Odvezl přes sto tisíc tun materiálu všeho druhu

(13.4.2023) Paseka, zemědělská a.s. je dlouholetým uživatelem dvou výměnných systémů německého výrobce Tebbe, které dodala společnost BV-Technika, a. s. Využívány jsou k odvozu velkoobjemových hmot a rozmetání hnoje.

← Zpět
  ...