KUPUJ AGRO pneumatiky Continental, 
sbírej body a vyber si svůj dárek.
Dnes je 23.9. – svátek slaví Berta

Články, aktuality a videa o technice pro živočišnou výrobu

Stroje a zařízení pro živočišnou výrobu - zařízení pro napájení zvířat, zařízení pro přirozené větrání objektů živočišné výroby, zařízení pro nuceného větrání objektů živočišné výroby, technické řešení klimatizačních zařízení, pračky, krouhačky okopanin, šrotovníky, dávkovače jadrných krmiv, míchačky jadrných krmiv a granulačních lisů, řezání stébelnatých materiálů, automatizování činnosti dojících zařízení a robotizace dojení, krmicí roboti, míchací krmné vozy, odklízení výkalů, dojicí roboti, zařízení pro podestýlání, odkliz chlévské mrvy a hluboké podestýlky ve stlaných provozech pro skot, stacionárních zařízení na zakládání tekutých a suchých krmiv pro prasata, senážní věže, silážní žlaby, vybírače, identifikace zvířat a programy pro management stáda, zařízení pro krmení a napájení drůbeže, stáje a jiné stavby, rozdružovače apod.

Téma „Technika a zařízení pro živočišnou výrobu“ – třídění:

Lely Exos bude komerčně dostupný od poloviny roku 2024

(16.6.2023) Lely Exos bude komerčně dostupný od poloviny roku 2024. Tento jedinečný koncept je založen na elektrickém stroji, který samostatně seče, nakládá a vykládá trávu ve stájích pro krávy.

Trioliet v Nizozemsku otevírá Centrum pro vývoj softwaru a hardwaru

(10.5.2023) Společnost Trioliet nedávno otevřela své nové vývojové centrum softwaru a hardwaru v Oldenzaalu. Trioliet bude toto centrum využívat k vývoji pokročilých softwarových řešení pro svou rostoucí řadu krmných robotů a automatizovaných stacionárních krmných…

Kuhn Profile 2 – Nová řada středních krmných vozů

(9.5.2023) Kuhn uvádí na trh novou řadu vertikálních dvoušnekových tažených krmných vozů Kuhn Profile 2.M o objemu 16, 18, 20, 22 a 25 m3, které umožňují nakrmit až 200 dojnic během jedné jízdy.

Oranžové rozdružovače balíků Kubota do nepohody

(4.5.2023) Rozdružovače KUBOTA jsou na českém trhu poměrně novou značkou, ale když se podíváme hlouběji „pod pokličku“ těchto strojů zjistíme, že jde o osvědčené stroje nejmenované severské značky, kterou konglomerát KUBOTA schoval „pod svá křídla“.

Otěruvzdorná ocel Hardox HiAce v zařízeních pro zpracování biomasy

(26.4.2023) V zemědělství se otěruvzdorné oceli Hardox prosazují především při výrobě opotřebitelných dílů půduzpracujících strojů, jsou z nich vyráběny řezací nože apod. Tyto aplikace, kde jsou díly tvarově relativně jednoduché a u kterých je Hardox zajímavou…

Přehledně: Co všechno nabízí McHale?

(21.4.2023) Více než třicet let se irský výrobce McHale věnuje vývoji a výrobě techniky pro sklizeň pícnin a pro potřeby živočišné výroby. V tomto článku si stručně představíme jeho nejžádanější stroje na českém trhu, které do České republiky dováží společnost…

Rozdružovače Jeantil PR zakládají hmotu vlevo i vpravo a zvládnou i plošné rozhazování

(6.4.2023) Rozdružovače slouží k rozdružování balíků, pro krmení krátce nařezanou siláží, dlouhým senem i pro zastýlání krátkou i dlouhou slámou. Zvládnou to i rozdružovače Jeantil PR 2000 GM a Jeantil PR 4000 GM, které na český trh dodává společnost AgroKonzulta…

Tatoma Gigamix MVS-34 o výkonu 510 koní, největší samojízdný krmný vůz na světě

(6.4.2023) Společnost Grupo Tatoma před lety dodala na španělský ranč Granja San José v Tamarite de Litera (Huesca) svůj nejvýkonnější samojízdný model krmného vozu Gigamix MVS-34. Hrdí majitelé tohoto stroje vlastní přibližně tři tisíce dojnic.

Poptávka stále roste: Siloking dodal zákazníkovi jubilejní 3000. samojízdný krmný vůz

(27.3.2023) Samojízdné míchací krmné vozy Siloking SelfLine 4.0 od společnosti Siloking Mayer Maschinenbau GmbH nacházejí uplatnění v malých i velkých mléčných farmách.

← Zpět
  ...