AGROTEC Promotruck – řešení pro jakoukoli akci
Dnes je 25.3. – svátek slaví Marián

Příspěvky na téma „Elektrifikace“

Téma „Elektrifikace“ – třídění:

Kubota LXe-261: První elektrický traktor od japonské Kuboty

(16.2.2023) Kubota bude prvním japonským výrobcem, který uvede na trh elektrické traktory. Kubota nabídne omezený počet kompaktních elektrických traktorů Kubota LXe-261 v Evropě, která aktivně usiluje o uhlíkovou neutralitu. Modely Kubota LXe-261 budou od dubna 2023…

Merlo vyplní mezeru mezi kompaktní a střední řadou teleskopických manipulátorů novými modely o výkonu až 170 koní

(13.2.2023) Společnost Merlo v Hannoveru na veletrhu EuroTier 2022 představila své modulárně vyráběné stroje a potenciál svých služeb. Součástí výstavní plochy bylo mnoho novinek v oblasti teleskopických nakladačů: od plně elektrického nakladače Merlo eWorker přes…

Bestseller je elektrifikován: Teleskopický nakladač Weidemann T4512e s lithium-iontovou baterií

(12.1.2023) Když se chcete vyhnout emisím CO2, hluku a částicím sazí v budovách a při práci, plně elektrický stroj Weidemann T4512e od společnosti Weidemann vám umožní pracovat s úplně nulovými emisemi a výrazně sníženou hlučností.

New Holland T4 Electric Power: První prototyp elektrického traktoru s autonomními funkcemi

(30.12.2022) Společnost CNH Industrial na Tech Day ve Phoenixu v americké Arizoně odhalila New Holland T4 Electric Power – první plně elektrický prototyp lehkého traktoru s autonomními funkcemi.

Manitou má podíl v easyLi, specializuje se na výrobu lithium-iontových baterií

(20.12.2022) Skupina Manitou oznámila akvizici 82 % podílu ve společnosti easyLi, která se specializuje na výrobu lithium-iontových baterií. Tato strategická transakce poskytne skupině Manitou specifické dovednosti v souvislosti s její energetickou transformací.

Advento Maxi byl k vidění v Rakousku na veletrhu Agraria

(9.12.2022) Od 23. 11. do 26. 11. se konala největší rakouská zemědělská výstava. Na 76 000 m2 se představily stovky značek zemědělské techniky z celého světa. Energy Adventure s elektrickými tříkolkami Advento Maxi byl u toho.

Hybridizace a elektrifikace, FPT Industrial představil svá řešení na veletrhu EIMA

(30.11.2022) Společnost FPT Industrial se zúčastnila veletrhu EIMA v Itálii. Prostřednictvím rozšířené nabídky motorů Stage V a PowerPack, biometanových a hybridních pohonných jednotek a nových baterií poskytuje společnost FPT Industrial výrobcům zemědělské techniky…

JCB vyvíjí mobilní vodíkovou stanici na podvozku traktoru Fastrac

(8.11.2022) Společnost JCB, která vyvinula první funkční stavební stroje na světě poháněné vodíkem, představila další světové prvenství v oboru – mobilní vodíkovou čerpací stanici na podvozku traktoru JCB Fastrac.

Přenosná nabíječka Deutz PowerTree získala ocenění. Nabije stavební stroje nebo traktory

(11.10.2022) Přenosná nabíječka Deutz PowerTree získala cenu Diesel Progress Summit Award v kategorii "elektrická/hybridní aplikace roku". Společnost Deutz převzala toto ocenění na letošním ročníku konference Diesel Progress Summit.

← Zpět