Agromex - Největší distributor zemědělské techniky v ČR
Dnes je 23.4. – svátek slaví Vojtěch

Bobcat uvádí na trh traktory a sekačky

Zveřejněno: 9. 11. 2022

Po úspěchu na severoamerickém trhu je nyní řada inovativních zařízení Bobcat pro obor komunální a zahradní techniky (GME, ground maintenance equipment) k dispozici zákazníkům v Evropě, na Středním východě a v Africe (tj. v regionu EMEA).

Bobcat nabízí tři platformy kompaktních traktorů – řady Bobcat 1000, Bobcat 2000 a Bobcat 4000 – které zahrnují celkem devět nových modelů.

Gul Nalcaci, Senior Product Manager pro zařízení GME, uvedla: „Cílem značky Bobcat je dostat se mezi tři nejlepší výrobce zařízení GME v Evropě. Abychom tohoto ambiciózního cíle dosáhli, uvádíme na trh naše stroje na údržbu terénu, a to v celém regionu. Nabídka strojů Bobcat pro region EMEA bude zahrnovat kompaktní traktory Bobcat , sekačky Bobcat s nulovým otáčením a zařízení pro úpravu trávníků, které doplní stávající pásové mininakladače a malé kloubové nakladače Bobcat.“

Kompaktní traktory Bobcat vhodné pro každou práci

Bobcat nabízí tři platformy kompaktních traktorů – řady Bobcat 1000, Bobcat 2000 a Bobcat 4000 – které zahrnují celkem devět nových modelů zkonstruovaných pro potřeby zákazníků v regionu EMEA. Jednotlivé modely se liší velikostí a výkonem motoru s možnostmi volby mezi mechanickou a hydrostatickou převodovkou a také mezi přístřeškem (ROPS) a kabinou. Kompaktní traktory Bobcat mohou být vybaveny předními středovými a zadními přípojkami a vývodovými hřídeli. Standardním vybavením všech druhů čelních nakladačů je osvědčený systém Bob-Tach, který uživatelům umožňuje snadné přepínání příslušenství pro různé práce a přináší tak jejich uživatelům větší hodnotu a všestrannost použití.

Po akvizici společnosti Bob-Cat Mowers představuje Bobcat v celém regionu EMEA bohatou nabídku robustních sekaček, které jsou špičkou ve svém oboru. Mezi dostupné modely patří sekačky Bobcat se sedící či stojící obsluhou i komerční ručně vedené sekačky, které jsou zkonstruovány tak, aby poskytovaly vynikající kvalitu sečení v co nejkratším čase.

Sekačky Bobcat určené profesionálům v péči o trávník, ale i domácím uživatelům.
Sekačky Bobcat určené profesionálům v péči o trávník, ale i domácím uživatelům.

Sekačky Bobcat, určené profesionálům v péči o trávník i domácím uživatelům, jsou vybaveny inovativními žacími ústrojími různých velikostí, s nimiž uživatelé získávají profesionální výhodu. Ze široké nabídky odolných sekaček Bobcat s nulovým otáčením si vybere každý provozovatel pro jakýkoli způsob použití.

Nakladače Bobcat navržené s ohledem na všestrannost

Sortiment zařízení GME značky Bobcat zahrnuje nedávno uvedený pásový mininakladač Bobcat MT100 a malé kloubové nakladače Bobcat L23 a Bobcat L28 uvedené minulý rok. Tyto stroje nahrazují tvrdou manuální práci a eliminují nutnost používání stavebních a zahradních koleček, lopat a ručního nářadí pro práci všeho druhu. Uvedené modely jsou také univerzálními nosiči nářadí pro širokou škálu kompatibilních příslušenství, což dodavatelům umožňuje maximalizovat produktivitu i bezpečnost při péči o pozemky.

Prvotřídní vybavení Bobcat pro údržbu trávníků

Po akvizici společnosti Ryan Turf Equipment nabízí Bobcat v celém regionu EMEA odborně navržená a vysoce výkonná zařízení pro péči o trávníky. Toto rozšířené portfolio odolných komerčně vyráběných strojů s dlouhou životností zahrnuje provzdušňovače, rotační hrábě a odplevelovače, sečky a slupovačky travních drnů.

„Všechny naše stroje pro údržbu pozemků jsou odolné a všestranné, poskytují špičkovou produktivitu, vynikající komfort a maximální dobu provozuschopnosti. S rozsáhlým katalogem osvědčených příslušenství nabízí Bobcat řešení, která splní všechny požadavky v oboru komunální a zahradní techniky. A uživatelé zařízení GME mohou navíc využít výhod již fungující servisní a logistické sítě Bobcat, která pokrývá všechna místa regionu EMEA,“ dodává Gul Nalcaci.