Agromex - Největší distributor zemědělské techniky v ČR
Dnes je 20.7. – svátek slaví Ilja

Články, aktuality a videa o technice Pöttinger

Od založení firmy v roce 1871 je rakouská rodinná firma Pöttinger ve službách zemědělského strojírenství. Jeden z výrobních závodu se nachází také u nás ve Vodňanech. Průkopnický vývoj přinesl mezinárodní uznání. Ve výrobním programu má techniku na zpracování půdy, setí a sklizeň pícnin.

Téma „Pöttinger“ – třídění:

Pöttinger AEROSEM VT 6000 DD: Secí stroj, který nadchnul

(10.5.2024) Rodinná farma Jana Frejlacha v Dyníně na Českobudějovicku obhospodařuje v současné době 300 ha zemědělské půdy a celá výměra, kromě jednoho hektaru, je orná půda. Zaměřují se na pěstování tržních plodin – obilovin, řepky, hrachu a na zúrodnění půdy…

S technikou Pöttinger se K+K Břilice přizpůsobují novým trendům

(3.5.2024) Do společnosti K+K Břilice na Jindřichohradecku jsme nezavítali poprvé. Není divu, když během 23 let pořídila celkem 23 strojů na sklizeň pícnin, zpracování půdy a setí značky Pöttinger. Hospodaří v Chráněné krajinné oblasti Třeboňsko, a to znamená…

Podmítač Pöttinger TERRADISC T lze nově vybavit distribučním systémem a spojit se zásobníkem Pöttinger AMICO F

(27.3.2024) Tažené diskové podmítače Pöttinger TERRADISC 8001 T/10001 T lze vybavit distribučním systémem a spojit s čelním zásobníkem Pöttinger AMICO F. Tato kombinace poslouží ke zpracování půdy a hnojení/setí během jednoho přejezdu.

Nahlédněte do místa, kde se desítky let vyrábí stroje Pöttinger se čtyřlístkem ve znaku

(19.3.2024) Žací stroje, shrnovače, obraceče a víceúčelové vozy vyrábí rakouská firma Pöttinger ve výrobním závodě v Grieskirchenu, kde má také své sídlo. Redakce Agroportal24h.cz si mohla výrobu strojů prohlédnout během loňských Tiskových dní.

Pöttinger otevřel novou pobočku v USA

(9.3.2024) Evropský výrobce zemědělských strojů Pöttinger založil v roce 2008 v USA vlastní dceřinou obchodní společnost. Rostoucí zájem o zemědělské stroje si vyžádal další expanzi: ve Valparaisu byla založena nová pobočka společnosti. Slavnostní otevření proběhlo…

Stroje Pöttinger pro mechanickou likvidaci plevele dostaly novou výbavu

(13.12.2023) Stroje pro mechanickou likvidaci plevele firmy Pöttinger obdržely novou výbavu. Na rotační plečky Pöttinger ROTOCARE V 6600 a V 8000 je možné umístit zařízení Pöttinger TEGOSEM. Meziřádkové plečky Pöttinger FLEXCARE s pracovním záběrem 4,7 až 9,2 metru…

Prutové brány Pöttinger TINECARE V 12200 MASTER mají patentovaný systém tlačných pružin

(7.12.2023) Na Tiskových dnech v Rakousku firma Pöttinger novinářům prezentovala prutové brány Pöttinger TINECARE V 12200 MASTER s pracovním záběrem 12,2 metru. Díky různým nastavením lze brány využít při různých pracovních podmínkách.

Secí stroje Pöttinger TERRASEM mají nové ovládání Profiline

(30.11.2023) Firma Pöttinger na Tiskových dnech v Rakousku představila secí stroj Pöttinger TERRASEM s novým ovládáním Profiline.

Nová generace mechanického secího stroje Pöttinger VITASEM a rotačních bran Pöttinger LION

(21.11.2023) Na Tiskových dnech v Rakousku firma Pöttinger představila svůj nejnovější mechanický secí stroj Pöttinger VITASEM ve spojení s novými pevnými rotačními branami Pöttinger LION. Secí stroj je k dispozici v nesené i nástavbové variantě.

← Zpět
  ...