Kubota zemědělská technika
Dnes je 23.9. – svátek slaví Berta

Články, aktuality a videa - návěsy a přepravníky

Vzhledem k podmínkám, ve kterých probíhá zemědělská výroba, ovlivňuje výrobní proces manipulační operace v zemědělství více než v ostatních odvětvích hospodářství. Kombinace výrobních a manipulačních operací, ostatních obslužných a pomocných procesů vzniká ve výrobním procesu. Pohyb a skladování materiálu zabezpečuje manipulace s materiálem ve všech výrobních odvětvích, službách a dalších činnostech podniku. Každá oblast má své určité požadavky jak na způsob organizace dopravních a manipulačních prací tak i na technické prostředky.

Téma „Návěsy a přepravníky“ – třídění:

WTC Písečná nabízí přepravník balíků PLT 14 s hydraulicky sklopnou bočnicí

(14.8.2023) Ve výrobním portfoliu společnosti WTC Písečná s.r.o. můžeme nalézt traktorový přepravník balíků PLT 14 na "přívěsové" platformě podvozku. WTC Písečná PLT 14 disponuje hydraulicky sklopnou bočnicí na jedné straně.

Hořické strojírny testují prototyp přívěsu pro přepravu dřeva, kusového a paletového zboží

(2.8.2023) V průběhu roku 2022 docházelo k mírnému zvyšování objemu výroby pro energetický průmysl. Jeho podíl činil na konci roku 68 % veškeré produkce. Společnost pokračovala v dobrých obchodní vztazích s českými odběrateli jak v oblasti výroby transformátorů,…

Dvounápravovými návěsy Jeantil BR 17-24 a Jeantil BR 18-27 přepravíte veškerý zemědělský materiál

(26.7.2023) Převažujícím druhem dopravních prostředků v zemědělství jsou traktorové dopravní soupravy. Tuto kategorii návěsů má ve své nabídce společnost AgroKonzulta Žamberk spol. s r.o. Jde konkrétně o jedny z nejvíce poptávaných modelů Jeantil BR 17-24 a Jeantil…

Pronar postavil vlastní výstavní centrum

(18.7.2023) Během pouhého jednoho roku vzniklo v sousedství výrobního závodu Pronaru ve městě Siemiaticze na ploše přes 10 ha jedinečné místo.

Pöttinger posílá na svahy nový sběrací vůz Pöttinger BOSS 2000 ALPIN

(10.7.2023) Alpský terén vyžaduje od techniky to nejlepší. Strmé svahy, nerovný terén a velké výškové rozdíly, to jsou provozní podmínky, které firma Pöttinger se sídlem v Rakousku dobře zná. Proto nabízí řadu techniky pod názvem ALPIN.

Na Lučním dni se představila kompletní linka pro sklizeň pícnin značky Fendt. Nechyběly ani letošní novinky

(19.6.2023) Na pozemcích Veterinární univerzity Brno, Školského zemědělského podniku Nový Jičín se prvního června uskutečnil Luční den pořádaný společností AGROMEX. Na akci proběhla praktická prezentace techniky pro sklizeň pícnin značky Fendt.

Sběrací vozy Strautmann Ambion dostanou nový sběrač Flex-Load

(14.6.2023) Pro rok 2024 představuje společnost Strautmann nový sběrač Flex-Load pro řadu sběracích vozů Strautmann Ambion. Díky velkému pracovnímu záběru 2,25 metru a zdvihu se nový sběrač Flex-Load uplatní při sklizni velkých objemů píce a na nerovném terénu.

Dopravní a aplikační technika HB Brantner – nahlédli jsme dovnitř závodu

(12.6.2023) Firma AGRALL zemědělská technika a.s. nově zastupuje rakouského výrobce HB Brantner na českém trhu. Redakce Agroportal24h.cz přijala pozvání a výrobní prostory v rakouském městečku Laa an der Thaya, kousek od českých hranic, jsme si mohli prohlédnout.

Firma AGRALL zemědělská technika se stala dodavatelem dopravní a aplikační techniky HB Brantner do ČR

(6.6.2023) Firma AGRALL zemědělská technika a.s., která zajišťuje prodej a servis zemědělské techniky, rozšířila svůj sortiment o dopravní a aplikační techniku rakouského výrobce HB Brantner. Svým zákazníkům tak nabízí širokou škálu přívěsů, návěsů a rozmetadel v…

← Zpět
  ...