DNY OTEVŘENÝCH DVEŘÍ AGRALL 2024 - SMART FARMING DAYS
Dnes je 26.2. – svátek slaví Dorota

Články, aktuality a videa - návěsy a přepravníky

Vzhledem k podmínkám, ve kterých probíhá zemědělská výroba, ovlivňuje výrobní proces manipulační operace v zemědělství více než v ostatních odvětvích hospodářství. Kombinace výrobních a manipulačních operací, ostatních obslužných a pomocných procesů vzniká ve výrobním procesu. Pohyb a skladování materiálu zabezpečuje manipulace s materiálem ve všech výrobních odvětvích, službách a dalších činnostech podniku. Každá oblast má své určité požadavky jak na způsob organizace dopravních a manipulačních prací tak i na technické prostředky.

Téma „Návěsy a přepravníky“ – třídění:

Nový návěs Krampe ProBody 760 přepraví více nákladu

(9.1.2024) Na veletrhu Agritechnica 2023 představila společnost Krampe Fahrzeugbau GmbH nový návěs Krampe ProBody 760. Návěs se vyznačuje plně svařovanou vanou s výškou dva metry.

Imagefilm: BERGMANN v roce 2023

(30.12.2023) BERGMANN, úspěšná středně velká rodinná firma, je již více než 125 let pevně spojena s obchodním místem Goldenstedt a jeho obyvateli. Její nejmodernější stroje splňují nejvyšší standardy kvality a jsou denně používány po celém světě.

Fliegl na veletrhu Agritechnica 2023 prezentoval novinky v oblasti aplikační a dopravní techniky

(25.12.2023) V tomto článku se zaměříme konkrétně na novinky jako je třicetimetrový aplikátor Fliegl SKATEMASTER 300, technologie driveX pro pohon návěsů s výtlačným čelem a návěs Fliegl TMK 386 pro přepravu velkého množství siláže a obilí.

Co všechno nabízí návěsy a přívěsy od kvalitního německého výrobce Kröger?

(16.11.2023) Zemědělství je jedním z odvětví hospodářství, ve kterém doprava hraje nesmírně důležitou roli. Systém přepravy a manipulace s materiálem, prováděný převážně po pozemních komunikacích nebo polních cestách, má proto nemalý vliv na efektivitu výroby, na níž…

Krone a Lemken představují řešení pro přepravu autonomních strojů po silnici

(2.10.2023) Autonomní stroje od společnosti Krone a Lemken lze pomocí speciální oje snadno a rychle přepravovat z pole na pole po pozemní komunikaci.

Krone obohacuje sortiment dopravní techniky o návěs s posuvným dnem Knapen KX

(26.9.2023) Společnost Krone Commercial Vehicle SE nyní posiluje své angažmá v oblasti zemědělské logistiky. Společně s dceřinou společností Knapen Trailers z nizozemského Deurne, která je součástí skupiny Krone od roku 2019, rozšiřuje své produktové portfolio.…

Sběrací vozy Krone RX a ZX přichází s nově vyvinutým řezacím ústrojím OptiGrass

(25.8.2023) Nové dvouúčelové sběrací vozy Krone RX a Krone ZX se prezentují svěžím vzhledem a výrazně modernizovanou technologií řezacího ústrojí OptiGrass.

Stroje Anderson pro skladování, sběr a transport hranatých a kulatých balíků

(23.8.2023) Kanadská společnost Anderson Group byla založena v roce 1988. Nyní v nabídce tohoto výrobce nalezneme stroje pro nejen samotné skladování balíků, ale i pro jejich sběr a transport. Stroje Anderson na český trh dodává společnost MANATECH CZ. Jednotlivé…

Zajímavý způsob zajištění přepravovaných balíků

(22.8.2023) Philipp Gehrung přišel se zajímavým systémem zajištění přepravovaných balíků slámy nebo sena. Systémem lze dodatečně vybavit všechny plošinové přepravníky balíků. V závislosti na jejich délce lze namontovat různý počet stojanů, které jsou schopny…

← Zpět
  ...