Agromex - Největší distributor zemědělské techniky v ČR
Dnes je 27.5. – svátek slaví Valdemar

Články, aktuality a videa - návěsy a přepravníky

Vzhledem k podmínkám, ve kterých probíhá zemědělská výroba, ovlivňuje výrobní proces manipulační operace v zemědělství více než v ostatních odvětvích hospodářství. Kombinace výrobních a manipulačních operací, ostatních obslužných a pomocných procesů vzniká ve výrobním procesu. Pohyb a skladování materiálu zabezpečuje manipulace s materiálem ve všech výrobních odvětvích, službách a dalších činnostech podniku. Každá oblast má své určité požadavky jak na způsob organizace dopravních a manipulačních prací tak i na technické prostředky.

Téma „Návěsy a přepravníky“ – třídění:

Samosběrací vůz Strautmann Giga-Trailer dostane větší pneumatiky a novou karoserii

(22.3.2024) Samosběrací vozy Strautmann Giga-Trailer budou pro sklizňovou sezónu 2024 k dispozici s pneumatikami o průměru 30,5 palce. Kromě možností pneumatik byla přepracována také karoserie vozu.

Nový velkokapacitní návěs Fliegl TMK 279

(12.3.2024) Nový návěs Fliegl TMK 279 od Fliegl Agrartechnik má přípustnou celkovou hmotnost 24 tun a nový zajímavější design.

Nová přepravní cisterna Fliegl TFW 26500 ROAD X LINE

(16.2.2024) Společnost Fliegl Agrartechnik rozšiřuje svou řadu přepravních cisteren o další model - nový Fliegl TFW 26500 ROAD X LINE. Konstrukce je založena na třínápravové cisterně s točnou.

Návěsy Fliegl s výtlačným čelem slaví 25 let na trhu

(31.1.2024) Před 25 lety vstoupila na trh dosud největší inovace společnosti Fliegl: V roce 1998 představil Josef Fliegl starší svůj návěs s výtlačným čelem Fliegl "Gigant". Od té doby inovativní technologie výtlačného čela stanovila nová měřítka v zemědělské…

Jedinečná nabídka z rukou tradičního českého výrobce MOLČÍK kipper

(19.1.2024) Dopravní techniku značky MOLČÍK kipper dozajisté nemusíme vůbec představovat, rozhodně ji zná každý ostřílený, ale i začínající farmář. Tuto tuzemskou zemědělskou techniku s dlouholetou tradicí předchází její kvalita, spolehlivost i komfort, což…

Návěsy Fliegl Agro-Trucks jsou ještě efektivnější díky homologaci na 80 km/h

(11.1.2024) Nákladní automobily v Agro úpravě jsou dokonalým řešením výzev moderní zemědělské dopravy, protože tato vozidla jsou stejně dobře použitelná jak na silnici, tak v terénu. Ve společnosti Fliegl Agrartechnik jsou proto návěsy pro agronáklaďáky stálou…

Nový návěs Krampe ProBody 760 přepraví více nákladu

(9.1.2024) Na veletrhu Agritechnica 2023 představila společnost Krampe Fahrzeugbau GmbH nový návěs Krampe ProBody 760. Návěs se vyznačuje plně svařovanou vanou s výškou dva metry.

Imagefilm: BERGMANN v roce 2023

(30.12.2023) BERGMANN, úspěšná středně velká rodinná firma, je již více než 125 let pevně spojena s obchodním místem Goldenstedt a jeho obyvateli. Její nejmodernější stroje splňují nejvyšší standardy kvality a jsou denně používány po celém světě.

Fliegl na veletrhu Agritechnica 2023 prezentoval novinky v oblasti aplikační a dopravní techniky

(25.12.2023) V tomto článku se zaměříme konkrétně na novinky jako je třicetimetrový aplikátor Fliegl SKATEMASTER 300, technologie driveX pro pohon návěsů s výtlačným čelem a návěs Fliegl TMK 386 pro přepravu velkého množství siláže a obilí.

← Zpět
  ...